Dünyadaki En Karmaşık Yapı: İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Bazen evet ben onu çok iyi tanıyorum dediğin kişiyi bile tanıyamıyor insan. Aileni , arkadaşını, sevgilini, kimseyi... Az önce o kadar garip hissettim ki , sıradan bir konu üzerinde konuştuğum kişinin bilmediğim onca yönü varmış. Bulmaca gibi insanlar. Ben kendimi daha yeni yeni çözüyorum bir de çevre... Birini genel hatlarıyla az buçuk tanıdığım zaman daha derinlerde çıkabilecek değişik onca özelliğe şaşırmıyacağım artık. Sanki konuştuğum kişi başka biriymiş gibi hissettim , başka biri yazıyormuş gibi, garipti. 😶Dumur oldum. Çevrenizdeki insanların hiç tahmin etmediğiniz özelliklerinin farkına vardığınızda nasıl karşılıyorsunuz?
    kania_
    Ben neysem oyum çok şükürde ama artık kendimden de şüphelenmeye başladım
     gregory_
     Sasirmamayi ogrendim, insanlarin yapamayacagi sey yok.
      _gizem_
      sadece dengesizim 😑
       eo110
       İnsanın kendisinde bile hayrete düştüğü durumlar olabiliyor. Çaresizlik anında, tercih yapma durumunda yada ne bileyim saçma sapan bir durumda bile hepimiz kendimize yabancı olan tavırlar sergiliyoruz. Ben tam anlamıyla tanımanın mümkün olmadığını düşünüyorum 👍🏿
        nickimdebileolmaz
        Sorun onda değil sende gibi, uzun zamandır arkadaşın olan kişiyi tanımıyorsan onu yeterince dinlememiş, gözlemlememişsindir.
         moon_night
         Özet geçecek insan evladı var mı
          eflayilmaz
          Öngörülemez varlıklarız, o yüzden zaten hayat bu kadar sürprizlerle dolu
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.