Dün Bir Psikoloğu Dövüyordum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gollummm
   Minicik bir boy, sandalyeye oturdu, o an kafası kaldı masa ile arasında. Boyundan büyük konuşma derler ya tam uydu kendine. Neyse bu bıdı bıdı detaylara girmeyeceğim. Bu saçmaladı. Ben de aldım elimdeki poşeti ilaçları çıkardım masaya koydum, bir zahmet sen iç dedim, çıktım! Sonra dedim böyle insanları şikayet etmek lazım. Aynı hastaneyi her aradığımda yarın dediler şikayet için, ben olayı anlayınca 184 aradım detayları ile şikayet ettim. Bunu niye anlattım, biz anlayıp şikayet edebiliyoruz ama bazı sesi çıkamayan gariban insanımızada bunu yapacak o Yavşak! Ondan dolayı görevi yaptım. Not: konu anlaşılmadi sanırım o benim doktorum değildi sanırım asistandi. Başka bir nedenle onunla karşılaştım. Bakanlığa şikayet ettiğime ve dikkate alındığına göre zaten durum net Ben kimseye şiddet uygulamam istediğim demek istedim!!!!
    absurdizm
    Psikologlar ilaç vermiyoki
     gregory_
     Bugün kimi??
      kania_
      Doktoru değiştireyin olayı anlatırsan bizde kimin suçlu olduğunu anlarız belki 😇
       mrsnl33
       Doktorun sana dediklerini yazsaydın keşke.Ustelik bu insanlar senelerdir o işin eğitimini alıyorlar,belki de senin iyiliğin için bi şeyler söyledi de sen anlamadın.
        _gizem_
        ama bir doktora şiddet uygulamak yasal bir suçtur yaptığı görevi beğenmiyorsanız doktorunuzu değiştirin çok zor değil
         eflayilmaz
         saçmaladı derken? olayların etkisiyle bana kalırsa çok öznel yorumlar yaparak herhangi bir psikoloğa ya da psikiyatriste sözlü ya da fiziksel şiddet göstermeni meşrulaştıramazsın
          badideasensei
          Ben sırada beklerken doktor sağ olsun o kadar bekletti ki fenalaştım iyice. Önümde hasta olsa anlarım o da yok, bekle bekle iyice fenalaştım. O gün hastaneden çıkarken şikayetçi olduk. Ertesi gün kadın o kadar nazik ve özveriliydi ki 😌 Mağduriyet durumunda doktorunu değiştir ya da git şikayetçi ol. Şiddete gerek yok.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.