Dolmuşta Ayakta Kalan Aydilge'nin Çantasını Tutan Yaşlı Teyze
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bul beni! Bizi neden denk gelmiyor bu teyzeler acaba? Yoksa Aydilge "Sen misin ilacım nan na nan na ben kalbinde bi kiracı" diye giriş yaptı da teyze en sevdiği ya da torunlarının en sevdiği diziyi hatırlayıp Aydilge'ye bu güzelliği yaptı? "Türk insanı çok yardımsever diyorlar. Dolmuşta ayakta kaldım, bir teyze yorulmayayım diye çantamı tuttu. Bu kadar yardımseverliğe alışık değiliz, çok mutlu oluyoruz." demiş. Bence de bu kadar yardımseverliğe alışık değiliz, şahsen ben hiç karşılaşmadım böyle bir yardımsever teyze ile.
    wanderlust_r
    Teyze işini biliyormuş bence adshfhfj Çünkü ben de görmedim öyle bir şey. Yorgunluktan ölsen de kimse gözünün yaşına bakmaz burda. Tabi bi aydilge değiliz afshfjj
     me_out_bye
     Nerenin dolmuşu acaba? Foti çok tatlıymış. Normalde böyle değil yani dolmuşlarımız 😄 Kimi uyutuyonuz. Xd
      efeekara
      Ya hahaha neresi burası hiç Türkiye'ye benzemiyor inanamadım
       mrlawyerkk
       O kadar da değil ya bazen bana bile diyor tontonlar çantanı şuraya koy falan diye.
        ofkelisirine
        anadolu yakasının elit ve nezih kesimlerinden birinde yaşanmıştır kesin. yoksa bir bağcılar / aksaray/ topkapı gibi bölge minibüslerinde böyle bir olayın yaşanması mümkün değil :D
         gameofdio
         Aydilge’yi tanıdığı için böyle bir şov yapmış olabilir hahaha yoksa sanmıyorum. Bu devirde herkes kendi derdinde,kimsenin kimseyle uğraşacak tahammülü yok.
          patronicee
          Yaşadığım şehirde yaşlılar bile gençlere yer vermeye yeltenir. Kimse ben oturayım ya da görmezden geleyim derdinde değildir. Bu benim şehrimde yazılı olmayan bir kuraldır. Biraz oturduktan sonra ayağa kalkar yaşlılar ve gel çocuğum biraz da sen otur der, vardiya değişir gibi. Hiç bir genç adam ayakta biri varken koltuğa oturmaz, mutlaka yer verir. Çanta, poşet hatta çocuk bile kucağa alınır oturtulur. Ben çocuğumu kimsenin kucağına vermem o ayrı ama bu bizim burada böyledir.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.