Dislike Rekoru Gelir Mi? Khonktar'ın Klibiyle Birlikte Olay Olan "Sürtüğe Bak" Şarkısı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdman
   Daha Berkcan Güven'in Emir Berke Zincidili videosunu gömemeden bu çıktı başımıza. 7 Mart Türkiye YouTube Skandallar Günü diyebilir miyiz? Bence diyebiliriz. Kermit kılıklı rapçi Khonktar yeni bir şarkı yayınladı ve video şu an dislike rekoruna doğru koşuyor. Şarkıda sözler desen bombok, 2020 model İnternet Mahir'in sezi zaten yok auto tune ile bile kurtaramamış, alt yapısı berbat, klipte oynayan kızların kendisine saygısı yok, yok yok bu şarkıda valla.
   https://www.youtube.com/watch?v=Lt1905FNamg
   https://www.youtube.com/watch?v=Lt1905FNamg
   8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde böyle bir şarkı yayınlaması üstüne twitter'da 7 Mart'ı dünya sürtükler günü ilan ediyorum demesiyle tüy dikti.
   https://twitter.com/Khontkar/status/1236596473984401409
   https://twitter.com/Khontkar/status/1236596473984401409
   (ulan bu adamı nasıl dinliyorsunuz ya...)
    metehan777
    Aga ne diyeyim bilmiyorum. Trap ile rap yapılmaz, lirik böyle bir şey değil. Norm Ender'in yaptığı eleştirilere saygımı kat ve kat arttırıyor bu adamlar.
     lusnika
     Bu ayrı bi tartışma konusu üstüne bir de özür dilememekte ısrar ediyor. Leş bir karakter. Umarım yakın zamanda düşüşünü izleriz.
      mevsimlerden-sonbahar61
      Ah be sago senden sonra gelenlere bak olayı zirvede bıraktın ne diyim bu arada burdan selam gönderiyorum belki görürse 🙋‍♀️
       zeynepizss41
       Lirik sanatını maffeden isimlerden birisi bu. İyi ki trap diye boktan bişey çıkardılar. Dinleyenlere de şaşıyorum harbi ne güzel rap dünyasından Ceza Sago gibi vs sayamayacağım birçok isim varken bu isimleri dinlemek ne yani?
        imailahorsilah
        Sirk soytarısı herifin teki işte.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.