Dış Görünüşün Önemlilik Oranı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Bana göre önemlilik oranı azdır, buna saplantılı olan insanları pek anlamıyorum. bir atasözümüz vardı: "insanı dış görünüşüyle karşılar, kişiliğiyle uğurlarız." bu sözün doğruluğuna çok inanıyorum. dış görünüş ilk bakışta tabii ki çok etkili. giyim, şıklık, zenginlik, yakışıklılık, güzellik vs vs. bunu inkar etmiyorum fakat zamanla tanıdıkça bunların gerçekten pek bir etkisi kalmıyor. Dio'cular için ne kadar önemli?
    me_out_bye
    Önemlidir maalesef. Gerçek bu.
     buse01
     Arkadaşlar tamam çok çoookk tipsiz olmasın yani bir gideri olsun, ben de pek önem vermem aslında zaten bir zaman sonra kafa dengi olup olmamasına bakılır. İster dünyanın en yakışıklısı olsun oturup bir çift muhabbet edemedikten sonra ne yazarrrr
      gregory_
      Güzel görüntü herkesi etkileyebilir ama önem derecesi ne olabilir ki, sonuçta herkesin beklentisi farkli çok söylenebilecek bisey yok bence.
       patronice24
       Evet benim için de çok önemliydi. Amaa şimdiki aklım olsa ve Dünyaya bir kez daha gelecek olsaydım Emin olun çirkin bir adamla evlenirdim.
        kania_
        Benim için %85 dış görünüş nedenini bilmiyorum ama
         ayhankaptan
         Kim ne derse desin kimse kapağını beğenmediği kitabın içeriğine bakmaz
          ezgisarikaya
          %100 tabii ki. dış görünüşünden etkilenmediğin birisiyle iletişim kurma motivasyonu oluşturamazsın. inkar eden yalan söyler :)
           pisilamest1
           Hani bazıları şey der ya "gözüme hitap edenle birlikte olurum" diye,heh işte o ben de tam tersi.Kalbime hitap edenle sevgili olurum.Tipmiş oymuş buymuş insan bir zamandan sonra oturup dertleşecek,sohbet edecek insan istiyor yanında.Bence olması gereken de bu.Her şey geçici,kalpleri sevin <3
            catherine-earnshaw
            Kitabı almadan, karıştırmadan önce kapağına bakıyorsun, filmi izleyip izlemeyeceğine fragmanından sonra karar veriyorsun, güzel olmayan ayakkabıyı, çantayı ve kıyafeti almıyorsun. Acı bir gerçek, dış görünüş maalesef çok önemli.
             kisi
             Çok yüksek. Çünkü her şeye katsayı gibi bir etkisi var.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.