Dio Yazar ve Editorlerinin Rahatsiz Edici Sapikca Tutumu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bendemistimama
   Bu ne arkadas. Secmecelerde 10 entryden 6 si cinsellik uzerine. Kalanlarda da ahlaksizlik hakeza. Dio ergenlerin veya beyni ergenlikte kalanlarin isgali altinda kalmis. Isin ilginci en ufak yazim yanlisini duzelten editorlerde(bazilarina yapay zeka ile edilio) bu sapikligin icerisinde. Dio kendini bu konular ile mesgul ederse incicaps gibi rezilce batar gider. Cinsellik ve ahlaksizlik uzerine girilen entryler israrla gundemde tutulmaya calisiliyor, adam akilli bir konu konusulamiyor. Yonetim daha iyisini bilir ama daha kaliteli ve verimli bir standarlar cizgisi olmali dionun.
    amakafamiznasiguzel1
    sorgulamayın artık. bak samimi söylüyorum manyak olursunuz
     who_am_i
     İyi geceler
      eski_bi_tanidik
      Aynn yaa ne bu insanların böyle şeylere ilgisi sevişin kurtulun aq
       gregory_
       Bunu dio editörlerine yazsaydin ya.
        nickiharuto
        Üzülerek söylüyorum. Hedef kitle genç ve ergen olanlar. Dio'yu geleceğe taşıyacak kitle olarak görüp onlara bel bağlıyorlar. siz onlara bakmayın bildiğinizden şaşmayın. Ergenliği ergenler, olgunluğu olgunlar yapsın. tersi çok abes durur. Fil maymunluk yapamaz. Timsahlar uçmaz. sevgili dio severler. kardeşlerimize de sizlere de sevgiler.
         cinayetvaraga
         onların amk size bir şey olmasın.
          electraheart
          dioyu neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz ki.. anonimliğinden cesaretlenen var, onedio'nun kitlesi belli. insanların özellikle de ergenlerin canavarlaşması kaçınılmaz
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.