Dio Editörlerinin Maaşı Kaç Lira Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Böyle zor bir iş karşılığında kaç para alıyor bu kişiler? Mesela şu teko isimli arkadaş(lar). Bu insanlar çok ağır yükler altında çalışıyor ve asgari ücretin altında maaş alıyorlarsa ayıp olur. Yoksulluk sınırının üzeri bir miktar almaları gerekir. 8000 TL makul bence.
    gregory_
    Yeterin yaa editör isi de sikayet ettiginiz ergenler kadar baydi artik.
     busrawashere
     biz bunlardan daha fazla zaman geçirdik burada saygısızlar Hande bu arada sana sekiz bin lira az
      nobodyy1
      Bütün Teko'ların ben taaa..
       djsinemovic
       Aa bissürü teko var. Kanki yapıyonuz bari çaktırmayın ya 😂
        mehmet_08
        Hande yakar insanları manipüle ediyorsun elinde inandırıcı delillerin var mı?
         lellu
         Vay be buralar hep editör
          busrawashere
          teko başı beş lira
           who_am_i
           Dionun yarısı editör müş ya la
            absurdizm
            Teko yazınca editör olunuyorsa bende yazabilirim
             cinayetvaraga
             zamanında "özlem özbek" diye bir kadını ifşa ettim ya aha da aynı bunun gibiydi. 5 hesap. amk un kişisine yazdıktan sonra bana her dio ya 20 diss gelmeye başladı. tesadüf mü? değil! pandemi var diye evden donla çalışıyorlardır. 300 tl ticket sodexho, 1000 tl de maaş. tamam işte daha ne yapacaklar!
              asit
              oha 8 bin gerçekten mi ya ?
               thetalentedmrripley
               Valla benim nacizane görüşüm editör ya da normal kullanıcı gibi bir ayrımın gereksiz olduğu yönünde. Sonuçta aktif kullanıcı sayısı ortada. Burayı canlı tutmak adına onedio editörlerinin burada çeşitli profillerle takılması çok normal. Geçmişte yaşadığımız ban rüzgarından önce de hiç başlık açmamıştım. Aktif kullanıcılardan da bir kişi hariç kimseyle muhabbetim yoktu. Kendi halimde dio atıp takılıyordum. Sonra başlık açan arkadaslara yapılan ciddi haksızlıklar oldu. Ben de ilk ve tek başlığımı bu haksızlıklar nedeni ile onlara destek olmak için açmıştım. Sonra da toplu ban yedik zaten. Pişman mıyım, tabi ki değilim. Yine aynı haksızlıklar yapılsın yine arkadaşların yanında olurum. Ama son dönemde onedio editörlerinin sırf editör oldukları için, kimseden gizleme geregi duymadan çeşitli profiller oluşturarak işlerini yaptıkları için alay konusu olduklarını, zaman zaman hakaretlere maruz kaldıklarını görüyorum ve bu durumu zerrece tasvip etmiyorum. Bu tavırların nedeni geçmişteki haksız banlanma olayının intikamını almaksa, dünün mazlumlarının bugün zalim olma gayretiyse, ego tatmini söz konusuysa ben yokum arkadaşlar, üzülerek yanınızda olmayacağımı belirtiyorum. Ha ama bugün de haksızlıklar var diyorsanız, haksızlıkları yazın tartışalım sonuna kadar da desteklerim. Ama ne yazık ki şu ana kadar gördüğüm tek gerekçe birilerinin editör olması ve sevdiğim arkadaşlarımın bundan rahatsız olması.
                dr.rock
                Sen editorlerle uğraşıcana biraz benle uraşsana
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.