dio Ahalisinden Deneyimlenmiş Sağlık Önerileri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Benim soğuk algınlığına dair, KBB hastalıkları, bronşit, grip gibi enfeksiyon ve ateşli hastalıklar için kullandığım iki karışım var. 3 diş taze sarımsak 1 tatlı kaşığı bal 1yemek kaşığı sızma zeytinyağı 1 çay kaşığı kekik 1 çay kaşığı zencefil 1 çay kaşığı karabiber 1 çay kaşığı zerdeçal Yarım limon suyu. Malzemeler ezilerek karıştırılır ve tazeyken içilir. Sabah ve Akşam 2 gün alınınca hiçbir hastalık buna karşı koyamıyor. Antibiyotiklerle en az 10 gün geçmiyor biliyorsunuz. Aynı karışımı bağışıklığı güçlü tutmak için de haftada 1 deneyebilirsiniz. Destekleyici olarak ballı limonlu adaçayı da içebilirsiniz. Sağlıkla kalın hepiniz 😘
    yabadabadu
    bademcikleriniz şişip Ağrı yaparsa gece yorganın dibine girip ne olursa olsun çıkmayın sıcaktan bunalsanız bile. sabaha ağrı kalmayacaktır.
     imcherry_
     kas ağrısı için önerisi olanları yanıtlarıma alalım pls
      merilolika
      kabak yemeği kabızlığa bire bir
       cinayetvaraga
       Yanıklar ve yaralar için anında kantoron yağı ile müdehale edin ve hep onu kullanın. iyileşme hizını görürsünuz. boyun fıtığına önerisi olan varsa açığım görüşlere.
        myheartofstereo
        kıvamı tutmamış ya da şüphelendiğiniz her hangi bir yemeği yemeyin. ben yediğimde bir hafta karın ağrısının dört günü kusmuştum...
         fairytale-
         Sabah aç karna içilen limonlu suyun hastasiyim. )) gereksiz bir dinçlik veriyor lan hdhdh
          monaiman
          Gece yağlı yiyecekler tüketmeyin hemen kilo yapar :(
           ideal
           Az yemek, insan için nezafettir, zihni açan firâsettir. Çok yemek, çok uyumak, çok konuşmak, kalbe sıkıntı verir. Bilen bilir, deli bile acıkınca aklı başına gelir:)))
            ideal
            Yaşlı bir bilgeye, çok yaşamasının sırrını sormuşlar. O da, (Biz iki günde beş defa yemek yeriz. Yemeği iyi pişiririz, iyice çiğnemeden de yutmayız, acıkmadan yemeyiz, henüz iştahımız varken sofradan kalkarız. Sabah kahvaltısını erken yaparız, akşam yemeğini geç yeriz, tok karnına uyumayız) demiştir. Çok üzüntü ve çok şiddetli sevinç zararlıdır, kanı pıhtılaştırabilir.Atalarımız demiş ki: Ayağın sıcak tut, başını serin, Bir işle meşgul ol, düşünme derin...Tokluk, unutkanlık yapar. Kalbi kör eder. Yemek üzerine su içmemelidir. Yemekten sonra bir saat geçmeyince su içme, vücuda iyi değildir. İnsan temizliğe dikkat eder, acıkmadan sofraya oturmaz ve doymadan kalkarsa vücudu sağlıklı olur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.