Çok Çocuk Berekettir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   İzzet Yıldızhanın 9 tane çocuğu ve çocuklarının çocuğu olduğunu varsayarasak eğer kalabalık bir aileye sahip tabii kendisi o yüzden çok normal karşılıyorum adam zengin olmasına rağmen maddi anlamda beni zorluyor biz napalım bir harçlık bile alamadık
    imailahorsilahh
    Çok çocuk cehalettir, sefalettir, kendini bilmezliktir. Başını okşayamayacağın, önüne bir tas yemek koyamayacağın, yararlı bir birey olarak yetiştiremeyeceğin. Uyumadan masal okuyamayacağın, omzunu-göğsünü ayıramayacağın. Her daim yanında maneviyatın ile olamayacağın, yol yordam gösteremeyeceğin, kararlarında yürüdüğü yolda - uğurda destekleyemeyeceğin, enine - boyuna konuşamayacağın, sevgiyi hissettiremeyeceğin, mevcudiyetine saygı duyamayacağın, yalnızca bir yongan - neslinin devamı olarak gördüğün bir çocuğu dünyaya getirmek neden? Aah pardon mühür kimdeyse Süleyman oydu. Düşünebilme yetimizle ayrıldığımız hayvanlar da çoğalıyor. Bir çoğumuzdan daha çok severek. Yani üreme organından önce beyinlerimizi kullanıp bunları bir düşünmek gerek. Bu yüzden boş laflar geçiniz.
     me_out_bye
     Hiç güzel bir manzara değil. Böyle bir şey zaten yapamam ama imkanım olsa bile yapmak istemem. Durumu ve kültürüyle alakalı adamın. Bana hoş gözüken bir fotoğraf olarak gelmedi. Dünyanın hayatın değeri düşüyor gözümde. Yetişkin gözü kafasıyla bakınca. Ortada kendini kurtarmış bir adam var ve gerisi hala onun zevki/hatası ve belirsizlik.
      sairsel
      Çocuğun karnını doyurmak önemli olsa bile beynini doyurmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum.
       selshine
       bu kadar çocuğa yeterli ilgi verilebileceğini düşünmüyorum
        selondi
        allah onu verir bunu veriri diye diye ortalık sevgi görmemiş çocuk dolu zaten
         tutturankamon
         İzzet Yıldızhan'ın çoklu bereket algısıyla ilgili başka haberde okumuştum...(bkz.google izzet yildızhan&Nihat Doğan skandali)
          5dilbiliyomben
          aksine cehalettir, sefilliktir, akabinde çok fazla sorunu da beraberinde getirir.
           eksi_pirasa
           Nerde çokluk orada bokluk
            samyeli90
            Kim demiş onu yok öyle bir şey
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.