Ciddi Bir Konu6: Türkiye'deki Bastırılmış Cinsellik Probleminin Onedio Editörlerindeki Dışa Vurumu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Arkadaşlar bu bastırılmış cinsellik çok acı bir durum. Türkiye'de ne yazık ki insanlar ciddi bir şekilde bu konular hakkında konuşamıyor, ne okulda ne de evlerde doğru düzgün eğitim verilemiyor. Bu sorun internet aleminde de göze çarpıyor. İnternet aleminin göz bebeği, yerli ve milli Buzzfeed Onedio yıllardır cinsel içerikli haberler ve yazılar koyarak sitesinde bu problemlere savaş açmaya çalışıyor. Peki ya bu savaş aslında kendilerine karşıysa? Tıpkı dio'daki editör arkadaşlarda görülen sürekli cinsellik konuşma isteği, her seks muhabbetini seçmeceye ısrarla taşımaları, peluş oyuncak fantezisi olanları ve ilginç cinsel hikayeleri bize gösteriyor ki bu editör arkadaşlarımız ciddi bir açlık çekiyor. Peki nasıl düzelir bu mesele derseniz çözümü açık. İnternet orucu. Ben buradan onedio editörlerini bilgisayar karşısından ayrılıp sokağa çıkmalarını ve bastırılmış cinselliklerini dışa vurmalarını öneriyorum. Sokağa çıkıp bağırsınlar ne istiyorlarsa. Anlatsınlar cinsel hikayelerini canlı canlı insanlara. Kırlara gidip neşe içinde sevişsinler.(saldıray) Biz de biraz az seks mesajı okuyalım bıktık gerçekten. Hande Yakar.
    asit
    okudum imzaladım
     nobodyy1
     Evet hakkaten ya.. Biliyorum seks konusunu insanlar içinde daha çok normalleştirmeye çalışıyorlar. Malum türkiyede böyle bir şeyi konuşmak her yerde kolay değil. Ama yani siz de abartmayın yaa.. Gidip ofiste kendi aranızda konuşun bee. Biriktirip biriktirip burda boşaltıyorlar söylemek istedikleri her şeyi. Aç bebeler gibi..
      absurdizm
      Bunların hepsi karantinadan. İmzamı attım
       who_am_i
       Altına imzamı atıyorum
        busrawashere
        altına imzamı atıyorum
         cinayetvaraga
         üç kuruş paraları ile nereye gidecekler? sefaletleri ile klavye delikanlısı olmaya devam etsinler.
          benita
          Hande Yakar’ı da bunu yazdırmak zorunda bıraktınız ya allah sizi napmasın
           mehmet_08
           Okumadım altına imzamı atıyorum
            meyvesebze
            Bi ara bu basliklara isyan ediorum die linc yedim.Basta su cühela dr.En cok seks ck gt .m meme onun hayatinda var cunku.Dile getirmese erkekliginden suphe ederiz kendisinin.Sabah sabah canim skildi bak 😂 Bilioruz hepinizin hayatinda seks var.Belki film obje tatmini belki fiilen gercek.Yemek yemek te hepinizin hayatinda var.Hergun nasi yediginizi ne yediginizi ne kadat yediginizi bilmek umrumuzda deil.Buda oyle!!!!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.