Çalıştığınız Sektörle İlgili Bir Meslek Sırrınız Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mkrdg
   Çağrı merkezini aradığımız zaman 'bir dakika bekleteceğiz' dediklerinde aslında kendi aralarında muhabbet ettiklerini duyduğum zaman şoka girmiştim. Sizin de böyle sırlarınız varsa burada toplayalım.
    lutfen-ama
    Hat taşıma işlemleri taşındıktan hemen sonra tekrarlanabilir. Bazı bayiler bir veya üç aydan önce taşıma yapamayacağınızı söylerler çünkü bir aydan önce hattınızı tekrar taşırsanız onların hedeflerine sayılmazsınız ve bu sebeple işlerine gelmez.
     karolunita-
     öğretmenlere yalakalık yaparsanız her zaman karlı çıkarsınız mnbvcxzdf
      vsjvsjvsjv000
      Sivilken mümküm olduğunca dinlen ki işte mala bağlama.
       moon_night
       Sınıfta değil tuvalette kavga edin... Öğretmenlerin yanında dünyanın en iyi öğrencisi gibi davranın, küfür ederken yakalanmayın...
        caresizcare
        Yemek yapınca kaynar su kullanırım😅😅
         superkahraman
         reklamcılık hayatında müşteriye ali cengiz oyunlarını oynayın
          mrsnl33
          Ben bakkalda çalışıyorum ama ne sırrı veriyim bilemedim😂😂😂😂
           makeup-alp
           Az çalış çok dinlen, çok çalış işsiz kal. 😉
            kania_
            Öğretmenlerin yanında uzaylımla birlikte saf ve iyi kalpli çocik rolü yapıyoz bide gerçek halimizi öğrenseler abartacak kadar kötü değilizde sınıfta ve dışarda çok farklıyız
             badideasensei
             Bir öğrenci olarak tavsiyelerim. Kendini tanı; bunu ders programı oluştur anlamında söylemiyorum. Oluştur ya da oluşturma kendini tanımakla alâkalı. Ben asla bir programa bağlı kalmadım, kalamadım daha doğrusu. Dersi iyi dinle, not tutmayı unutma. Düzgün yaz çünkü sınav zamanı gerekli olacaklar. *Okuldaki sosyal çevrenle aranda hep bir sınır olsun. En yakın arkadaşım dediğin bir kişi olsun. Onunla da sadece iyi zamanında değil kötü zamanında da bir şeyler paylaşabil. Mümkünse aynı sınıftan olmayın; çünkü "best friend" görünümüyle notlarınız sömürülür ve kopya isterler, ona uyum sağlamak için derse odaklanmaya bilirsin ya da rekabet aranızı açar ;sadece yardım istenen kişi olursunuz. Okulda özellikle idareye karşı hep kurallara göre tavır takının derim. Hakkınızı arayın. Meb yönetmeliğini iyi bilin. Saygısızlık etmeyin kimseye. Sosyal etkinliklere katılın ama fazla kaptırmayın yinede Bir de her şeye ben yaparım diye atlamayın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.