Çalıştığınız Sektörle İlgili Bir Meslek Sırrınız Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mkrdg
   Çağrı merkezini aradığımız zaman 'bir dakika bekleteceğiz' dediklerinde aslında kendi aralarında muhabbet ettiklerini duyduğum zaman şoka girmiştim. Sizin de böyle sırlarınız varsa burada toplayalım.
    lutfen-ama
    Hat taşıma işlemleri taşındıktan hemen sonra tekrarlanabilir. Bazı bayiler bir veya üç aydan önce taşıma yapamayacağınızı söylerler çünkü bir aydan önce hattınızı tekrar taşırsanız onların hedeflerine sayılmazsınız ve bu sebeple işlerine gelmez.
     karolunita
     öğretmenlere yalakalık yaparsanız her zaman karlı çıkarsınız mnbvcxzdf
      efedasbeyx
      Tüm müşterilerle aramı iyi tutyom valla böylece kazıklamak daha basit oluyo. Mesela bizim dükkanın üst binasında oturan bi semiha abla var neyse bu hanım ablacım her sabah aşağıya mutlaka sigara bide 2 ekmek almaya iner. Sürekli içtiği bi sigara markası vardı (ismini vermk istemiyrm reklm olmsn) ablaa bu sigarayı mı içiyosun cidden?? Dedim bide şerefsiz gülüşü attım niye nesim dedi güldü oda abla bak ben sana şu sigarayı vereyim dedim beğenmezsen içtiğin sigaradan veresiye bi tane vercem dedim ver bakayım dedi (önerdiğim sigaranın fiyatı aldığı sigaradan 5 TL daha fazla) sattım ben ona sigarayı sonra alıştırdım onu o sigaraya 5 TL naptımm?? kâr ettimmm wskxçcçxksöx tabi arada kocası gelip ucuz olanı alıyo karısına ama olsn. Bilmiyorum belkide çocuk yaşımda bakkalda çalıştığım için acıyolar bana😪 wdlcöxkxçxks Yani işin aslı esnaf olunca tüm herkesle aranı hoş tutman gerekiyo ki sürekli senin dükkanına gelsinler yeri geldiğinde veresiyede vercenki sürekli senin dükkanına gelsinler.. (veresiyenin parasını almakta var ama mutlaka almak gerk sonra)
       palmiye
       Sivilken mümküm olduğunca dinlen ki işte mala bağlama.
        moon_night
        Sınıfta değil tuvalette kavga edin... Öğretmenlerin yanında dünyanın en iyi öğrencisi gibi davranın, küfür ederken yakalanmayın...
         caresizcare
         Yemek yapınca kaynar su kullanırım😅😅
          superkahraman
          reklamcılık hayatında müşteriye ali cengiz oyunlarını oynayın
           mrsnl33
           Ben bakkalda çalışıyorum ama ne sırrı veriyim bilemedim😂😂😂😂
            makeup_alp
            Az çalış çok dinlen, çok çalış işsiz kal. 😉
             kania_
             Öğretmenlerin yanında uzaylımla birlikte saf ve iyi kalpli çocik rolü yapıyoz bide gerçek halimizi öğrenseler abartacak kadar kötü değilizde sınıfta ve dışarda çok farklıyız
              badideasensei
              Bir öğrenci olarak tavsiyelerim. Kendini tanı; bunu ders programı oluştur anlamında söylemiyorum. Oluştur ya da oluşturma kendini tanımakla alâkalı. Ben asla bir programa bağlı kalmadım, kalamadım daha doğrusu. Dersi iyi dinle, not tutmayı unutma. Düzgün yaz çünkü sınav zamanı gerekli olacaklar. *Okuldaki sosyal çevrenle aranda hep bir sınır olsun. En yakın arkadaşım dediğin bir kişi olsun. Onunla da sadece iyi zamanında değil kötü zamanında da bir şeyler paylaşabil. Mümkünse aynı sınıftan olmayın; çünkü "best friend" görünümüyle notlarınız sömürülür ve kopya isterler, ona uyum sağlamak için derse odaklanmaya bilirsin ya da rekabet aranızı açar ;sadece yardım istenen kişi olursunuz. Okulda özellikle idareye karşı hep kurallara göre tavır takının derim. Hakkınızı arayın. Meb yönetmeliğini iyi bilin. Saygısızlık etmeyin kimseye. Sosyal etkinliklere katılın ama fazla kaptırmayın yinede Bir de her şeye ben yaparım diye atlamayın.
               tsukyomi
               Saha araştırmalarında verileri toplarken taraflı ve sıcakkanlı, raporlarken tarafsız ve soğuk olun. Böylece insanlarla fikirleri hakkında daha sağlıklı bilgiler edinirsiniz, incelerken işiniz kolaylaşır, sonunda da doğru ve hatasız yönlendirme yaparsınız.
                agac-ceviz
                Çok varda anlatmiyim özel seansa girer
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.