Bu Nasıl Bir Vicdan? Eve Kilitlediği Çocuklarına Günlerce İşkence Eden Baba!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Şanlıurfa'da Ramazan Çakmak isimli bir 'adam', yaşları 2 ile 9 arasında değişen çocuklarını eve kilitledi ve günlerce işkence etti. Cani baba tutuklanırken çocuklarla birlikte şiddete maruz kalan anne, "Can güvenliğimiz yok. Ölüm korkusu yaşıyoruz" dedi. Gidecek bir yeri olmadığını söyleyen anne şimdi kendilerine uzatılacak bir yardım eli bekliyor... Ajanslara yansıyan bilgilere göre korkunç olay şöyle gelişti; Madde bağımlısı Ramazan Çakmak, 10 yıldır evli olduğu eşi Narin Çakmak'a değişik zamanlarda şiddet uyguladı. Narin Çakmak da 5 ay önce eşine boşanma davası açarak ailesinin yanına gitti. Yaklaşık 1 ay önce Ramazan Çakmak, vakit geçirmek bahanesi ile çocuklarını alıp evine götürdü ancak geri getirmedi. Narin Çakmak, çocuklarını almaya gittiğinde ise bir kez daha eşinin saldırısına uğradı. Narin Çakmak, çocuklarını alamadan evden ayrılarak ailesinin yanına geri gitti. Komşuların işkenceyi fark etmesi üzerine baba tutuklandı Bu olaydan birkaç gün sonra dışarı çıkan çocukların yüzünde morluk ve şişlikler olduğunu gören komşular, anne Narin Çakmak'ı aradı. Hemen eşinin yaşadığı eve gelen anne, işkence izleri olan çocuklarını aldı. Ardından da polisi aradı. Polis ekipleri, Ramazan Çakmak'ı gözaltına aldı. Travma geçirdiği öğrenilen çocuklar, ambulansla hastaneye götürüldü. Yapılan kontrollerinde çocukların vücutlarının değişik yerlerinde şiddet ve işkence izleri tespit edildi. Ramazan Çakmak,sevk edildiği adlieyede tutuklandı. "Can güvenliğimiz yok. Ölüm korkusu yaşıyoruz" Evlendikten sonra sürekli şiddet gördüğünü, çocukları için yaşadıklarına katlandığını anlatan Narin Çakmak, "On yıldır evliyim. Eşim madde bağımlısı, evlenmeden önce bilmiyordum. Hem kullanıyor hem de satıyor. İşkence gördüğüm için 5 ay önce annemin evine döndüm. 27 gündür çocuklarımı bana göstermiyordu. Çocuklarıma şiddet uyguluyordu. Adalet yerini bulsun. Bu işkenceyi bize yapan en ağır cezayı alsın. Can güvenliğimiz yok. Ölüm korkusu yaşıyoruz" dedi. "Soğuk su döküp hortumla dövüyordu" Narin Çakmak sözlerine şöyle devam etti: "Üzerime soğuk su döküp, hortumla dövüyordu. Dört çocuğum için katlanıyordum. Hep geçer dedim ama bir türlü işkence bitmedi. En son gözümü patlattı. Doktora gittim ama doktorlara yalan söyledim, yuvamız dağılmasın diye. Ailem dağılmasın diye çok çabaladım. 10 yıldır şiddet, küfür, hakaret bitmedi. Olaydan önce evimizin önüne gelip, hepimizi ölümle tehdit etti. Kendi evine dönünce çocuklarıma işkence yapmış. Bu vicdansızlıktır, merhametsizliktir. Bir baba çocuklarına bunu yapar mı?" "Babam bizi hep dövüyor" Babasın işkencesine maruz kalan 9 yaşındaki kız çocuğu ise, "Babam beni ve kardeşimi kemer ve sopayla dövdü. Babam sürekli bana ve anneme işkence yapıyordu. Bir defasında evi ateşe verecekti" dedi. Anne Narin Çakmak, çocuklarıyla birlikte gidecek yeri olmadığını söyleyerek, kendilerine yardım edilmesini istedi.
    who_am_i
    Ne denir ki kelimeler hakaretker yetersiz
     shikigranbell
     Ve siz buna hala baba diyorsunuz
      muzlu-pasta
      Umarım hapishanede bu "babayı" hallederler
       vsjvsjvsjv000
       Anne neden çocuklarını almıyor? 27 gün boyunca neyi beklemiş. Yazık. Neden 3 tane çocuk. Madem bildin nasıl bir insan olduğunu eşinin, neden yapıyorsun çocuk ? Öyle adama baba denmez, aynı ona yapılmalı. Kısas gerekiyor bazen.
        _you_are_my_cure_
        Keşke herkes anne-baba olmasa.
         tarcinkokankaranfiller
         YA YETER ARTIK YETER BİR BİTMEDİNİZ YA KİMİ ÇOCUĞA İŞKENCE EDER KİMİ HAYVANA KİMİ EŞİNE KİMİ SEVGİLİSİNE...Bİ' RAHAT VERİN ARTIK . 2020 ZATEN BOK GİBİ GEÇİYO BİR DE SİZİN KARAKTERSİZLİKLERİNİZİ ÇEKEMİYORUZ .
          ozlmli
          off off off bu nedir böyle.. Hasta ruhlu döl israfı bi bitin be artık
           badideasensei
           Kly kly küfredesim gelmez ama p*ç primat benzeri varlık vereceksin onu manyak dayıların olduğu bir koğuşa senin 7 sülaleni
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.