Bu Başlıkta Kendine Acımasız Davran!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   hellö guys. ne kadar mükemmel olduğumu bilmeyeniniz yoktur diye umuyorum ama bugün bu saatte şuna karar verdim. eleştiri olmazsa gelişim olmaz. o yüzden biraz kendi hakkımda sevmediğim, yeterince mükemmel olmayan özelliklerimle dalga geçicem. hatta kendimin ağzına sıçıcam başarabilirsem. karşılaşmanın başlama vuruşu çaldı, hakem cüneyt çakır topikli saçlarıyla oyunu başlattı... not: aşağıdaki foto ben değilim, taşak geçmek için koydum. 1' arada insanların hevesini kırıyorum. adeta bok gibi hissettiriyorum. bok olan benim. hayat enerjim düşünce bataklıktan daha beter oluyorum. eğer benim gibi bir arkadaşım olsaydı hiçbir açıklama yapmadan uzaklaşırdım kendimden. 16' zevk aldığım şeylerin çoğunu gece yaşıyorum. gündüzleri yarasa gibi saklanmak geçiyor içimden. toplumun bir parçası gibi hissetmiyorum. garip şeylere hevesleniyorum. heveslendiğim şeylerden dolayı bazen utanmıyor değilim. utandığım için de kendime kızıyorum. henüz kendi hakkımda doğru bilgilere sahip olmadığımı düşünüyorum. bomboş adamım. 43' kadınlara karşı olan hevesim çok kısa süreli oluyor. istikrarlı değilim. asla bir ilişkiye bağlı kalamıyorum. eğer birisi bana küfür ediyorsa %85 haklıdır, %15 çok haklıdır. 54' güzel zevklerim yok. alkol, futbol, kadın üçgeninde sıkışmış ve hiçbir şey vadetmeyen biriyim. içten içe entelektüel olduğumu düşünüyorum ama afedersiniz yarrağımı entelektüelim. 73' hiç tanımadığım insanlarla vakit geçirmeyi daha çok seviyorum. yıllardır yeni arkadaşım yok. herkesi kolayca hayatıma sokup hayatımdan çıkarabiliyorum. bazen öyle ki kendi kırmızı çizgilerimi aşacak kadar taviz verebiliyorum. prensip sahibi olamayan bir zavallıyım. 90' mutsuz olduğum zaman duş almaya bile üşeniyorum. mutsuzken sadece mutsuz olabiliyorum. mutsuzken hiçbir şey yapamıyorum. yemek yiyemiyorum. 32 yaşında kocaman bir ergenim. kendime faydam yok. dokunanı da dibe çekiyorum. 90+4' BAŞARAMADIM dövmesi yaptırma fikri aklımdan çıkmıyor. motivasyonum yokken tam bir looserım. başaramadım dövmesi yaptırmayı düşünecek kadar...
    fairytale-
    Eşimle birlikte olduğunu anlatan bir kızla (17) yan yana geldim ve dinlemek zorundaydım . Benim kendime gram saygım yok .
     tsukyomi
     https://dio.onedio.com/dio/1759853?t=dio
     https://dio.onedio.com/dio/1759853?t=dio
     Şurada da sıraladım az önce. Bunun dışında insanlara acımam yok, geçmişimin leşhaneliği yüzünden minnetim de, sabrım da yok. Slav askerleri hariç. Onlara gösterdiğim anaçlığı başka bir şeye göstermiyorum, böyle de ayrımcıyım. Onları da neyle düşürdüğümü bilmiyorum, tipim yok. Vücut desen kısa, yuvarlaklar haricinde bir nanesi yok. Bir deri bir kemik. Güzellik ve ben ters şeyleriz. Muhabbetim desen hiç çekilmez. Metafor kullanma hali, kolay anlaşılmayacak espriler vs, sıradan insan muhabbeti edememe. Belki de bu yüzden kaybettim bu ülkede. Hak etmişimdir de. Ne işe yarıyorum ki zaten. S.keyim böyle insanı görmesin sabahı. Uzun oldu, özür.
      mevsimlerdensnbahar61
      Pozitif ve hayat dolu gözüken ama yürüyen dramayım Hiçbir şekilde istemediğim bir şeyi sevdiğim biri bile olsa bana yaptıramaz bencilliğimde boğuluyorum Bi adama değer verdiğimi hissettirirsem eğer benden uzaklaşacağını düşünüyorum çocukluktan kalmış bir platonik travmasının arkasın sığınıyorum Çoğu şeyi küçük dünyamda başardım ama kendimi asla övmüyorum ve hep daha fazlasını bekliyorum çünkü ailemden bunu gördüm naparsam yapayım bi afferim be kızımı duyamadım güya bizimkilere övermiş babam beni hey gidi hey ben duvarı seviyorum ama onun bundan haberi yok misali Son olarak yorgunum bu aralar mecalsiz gibi hissediyorum çok sevdiğim işime bile gitmek istemiyorm ama bunun arkasına da sığınmıyorum yani pek lüksüm yok olmasın da zaten aa çok yerdim kendimi bu ne be öf
       kalpci
       Hayat yeterince acımasız davranıyor bana. Bi de ben skmiyim günah
        imailahorsilahh
        Her gün, her dakika, her an ağzıma sıçıyorum zaten. Burda her şeyimi açmadım, açmak istemem de. Birkaç dost var hepsi bu, geri kalanlar bilmese de olur.
         mrsnl33
         Özgüvenim yok. Başarmak istediğim şeyler var ama, kendime güvenemiyorum, hep bi aksilik olacakmış gibi geliyor. Ani ruh değişiklikleri yasayan, manyağın tekiyim. Çok sevinçliyken, biraz sonra çok sacma bi şeye üzülebilirim. Insanlara çok çabuk inanan, safın, salağın tekiyim....
          sairsel
          Çok üşengecim, bu başlığa yazarken bile iki saat düşündüm. Sırf sevdiklerim üzülmesin diye kendime yaptığım haksızlıklar, saygısızlıklar ve gurursuz davranışlarım yüzünden bazı insanların gözünde değerim çok düştü. Sinirlendiğim zaman içimde biriktiriyor ve en olmadık yerde patlıyorum sonra haklı iken haksız oluyorum. Sevdiğim insanların üzerine çok düşüyorum ve bunaltıyorum sonra benden kaçıyorlar yine kendi kendimi yiyorum. Yeter mi? Lanet olsun ben niye yaşıyorum ya?
           me_out_bye
           Acımasız davranacak bişeyim yok. Bana acımasız davrananlar kendilerine acımasız davransınlar.
            asit
            Az önce o kadar götlük yazdım geri sildim. Bu da kendi kendime yaptığım götlüklerden. İç sesimle acayip bir çatışma halindeyim. Peşimi bırakmıyor bazen şizofren misin diye kızıyorum kendime. Genel olarak pozitifimdir ama negatif yönüm de bok gibidir kim var kim yok moralini bozarım etrafımda. Yürüyen bir boka dönüşüyorum o anlarda. İlişkilerimde samimiyetini hissetmediğim insanlardan kaçıyorum. Uzun süren ilişkilerim olsa bile aniden buz gibi olup kesip atabiliyorum. Kolay ilişki kurarım insanlarla sıcakkanlıyım ama bir o kadar çabuk keserim ilişkileri. Karşımdakini kolay kolay ciddiye alıp dinlemiyorum. İlgisizim. Karşımdakinde herhangi bir yanlış sezdiğimde sürekli bir sidik yarıştırıp laf sokup ezmek istiyorum. Bunun tatmini aşırı keyif veriyor ama bu bildiğin başka bir götlük. Bazen öyle soyutlanıyorum ki kendi kendime, istemeyince istemezsin ya hani ne olursa olsun ilgimi çekmiyor. Pis boğazın tekiyim. Gözüm doymuyor. Gereksiz şeylere çok para harcıyorum. Birikim yapamıyorum. Yarın parasız kalacağımı bile bile bugün paramı bitiriyorum. Çoğu zaman keyfi sorumsuzluklarım oluyor. Mantıklı hareket edemiyorum içimden geldiği gibi yaşıyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.