Birileri Beni Sevsin Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ceviz-agaci
   Canlarım yaş 35.01 olunca insan etrafındaki leri ya temizliyor yada etrafındakiler kaçıyor. Bir bakıyorsun çevren kalabalık üşüşmüşler iyiler kötüler.. sarhoş gibi oluyorsun. Hayat bu ayılınca iyiler az kalmış kötüler iyi yanlarını koparmış gitmiş. Sonra işte yavaş yavaş yalnizlasmaya başlıyorsun. Orta yaştaysan herşeyi kıskanmaya neden böyle değilim demeye başlıyorsun. Birileri beni sevsin önemsesin hissedeyim diyorsun. Eğer bir numaran varsa ve bunu milletin gözüne sokuyorsan kraliçe benim gibi arka sıradan ellerin titreyerek ve omuzların düşük izliyorsan silinip giden oluyorsun.. Bir de şu var acaba benim canımı yakanlar beni hatirliyormu. Sizce canımızı yakanlar bizi unuttularmi
    cinayetvaraga
    iz bırakanlar da bırakılanlar da unutulmuyor be cevizcim. etkisiz elemanlar silinip gidiyor. ama pişmanlıkla mı, acıyla mı, rahatlıkla mı anarlar orası bilinmez.
     mrs_furby
     Boş işler, ne düşünecem yoluma bakarım
      asit
      Ah dallarına salıncak kurup sallana sallana dio yazayım diye gölgesini gözledigim cevizcim ahhh.. hayatıma dokananları hiç unutmuyorum..
       me_out_bye
       Önce kendini sev. Mızmızlanma. Yapmaya çalış bekle sabret. Bul kazan. İyi taraflarını gör az ve onlari korumaya çalış çünkü onlarda gidebilir nasilsa onlar var diye bir şey yok. Hayat bir akıştır. - Other yol: Mızmızlanmaya devam et kötü et kendini duygularını isyan et kaybet.
        vsjvsjvsjv000
        Canını yakanlar seni unutuyor, düşünmüyor ama sen onları hiç unutmuyorsun. Tecrübeyle sabit.
         kaaninteyzesi
         Öncelikle seni burada çok sevdim 🥰🌺 ne kadar kıymeti var bilmiyorum Sonraaaaaaa, aslında silinip gidenlerin beni unutup unutmaması umrumda değil onemsedigim kişinin beni hatırlaması yeterli..
          lellu
          Ayy cevizim ne diyorsun yaa, tabi ki unuttular 🤷‍♀️
           odamdakimelek
           Seni senin gerçek halinle seni her halinle seven varsa seviyordur öbürlerini boşver senin üzeni üzerim çok tatlısın canını yakanları da ben yakarım öptümmm iyi geceler cevizcimmm
            tsukyomi
            Unutmuşlardır tabi, kim bilir başka kimlerin canını yakıyorlardır şimdi. Ben bilmem mesela, zırhımı onarır devam ederim hayatıma. Derdo zamanlarımda aklıma gelirler, yine canım yanar, geldikleri gibi giderler sonra, bir şişe Russki'ye ya da sevgi ritüellerine bakar gitmeleri. Anıp da değerini yükseltmemek lazım bu soyu kırılasıcaların.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.