Bir Zamanlar Kontörümüz Çabuk Bitmesin Diye Yaptığımız Taktikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Tek sorunumuzun kontörümüzün çabuk bitmesi olan dönemlerden bahsediyorum arkadaşlar. Çabuk unuttuk sanki o günleri. Bir SMS iki kontördü. İki kontör. Karakter sınırını açmayalım diye neler neler yapmadık değil mi? Sevgilimize sevgi dolu uzun mesajlar atamıyorduk. Ne kadar kısa o kadar iyiydi o zamanlar. Çözümü ünlü harfleri hayatımızdan çıkarmakta bulmuştuk. 'Slm, nbr, nslsn, bn, sn, bz, sz, sni svyrm...' Ay fenalık geçireceğim galiba. Boşluk bırakmadan yazanlar vardı. Bir saat bu mesajları anlamak için uğraşıyorduk. 'Askmyrnblslm'
    meyvesebze
    Caldirip kapatmak die bisey vardi Ole sık sık mesajlasip konusamiosun Caldirip kapatinca iletisim kurulmus oluodu
     okadin
     Montör devrini en uzun süre yaşayanlardan biri olarak gerçekten o günlere gitti. Evet tek sorunumu ve hayattaki en büyük gayemiz buydu. Aman kontörümüz bitmesin diye yaşar olmuştuk bir dönem. Konuşma 1 dakikayı geçince 6 kontör gidiyordu. Konuşurken saniyeleri sayıyordum ben.
      who_am_i
      Lan ya gülerek okudum devir teknoloji devri diolar ya
       detokssuyu
       Kontör bitince telefondaki saçma sapan oyunlara sarmak. Orta tuş internete bağlanıyorsa yanlışlıkla bu tuşa basıp yıkılmak. Babaanne, anneanne, dede telefonundan kendine kontör göndermek.
        absurdizm
        Sadece 20 kontörü 1 ay kullanıyordum. Kral insanmışım. Ama genelde bana kontör almazlardi ödemeli atardım. Fjdjwk
         mrlawyerkk
         Şu olay vardı birde. Her yerde bu ışıklı tabelaları görebilirdiniz.
          mrlawyerkk
          O mesajlara 2 mesaj olup kontör gitmesin diye saatlerce emek verdiğimi hatırlıyorum. İki üç kere kurgular, kısaltır, anlatmak istediğimi daha az karakterli sözcüklerle anlatmaya çalışırdım. Yazım kurallarının canına okurduk. Güzel günlerdi ama be. Gidip kontör kartı almak bir heyecanla kazımak, yüklemek. Ne güzel bir histi.
           redblack
           Anne baba ödemeli arama seklinde kayitliydi. Kiz arkadasin farkli operatordense gider bir de onun için hat alirdin. Faturanin gozunu seveyim abi.
            asit
            ödemeli arama
             peripedia
             Kontör yükledikten sonra paket yapma devri vardı. Hangi pakette ne kadar sms var ne kadar dakika var hesabı yapardım. Uzun zamandır aranmayan arkadaşlar ya da akrabalara sunulabilecek güzel bir bahanemiz vardı elimizin altında. "Kontörüm bitti"
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.