Bir Şeyin Yalan Olduğunu Bile Bile Dinlemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Bakınız bu çok zevkli bir eylemdir tavsiye ederim)) gerçeği bildiğiniz de bu kendini uyanık akıllı zannedenleri dinlemeyi seveceksiniz ister istemez hadi lan ordan yalan söyleme demek yerine akıllıca hamle yapmaktır. bırakın o sizi salak zannetsin. kimse için tehlikeli olmamak en iyisi.
    berat_redflag
    2019 Erdoğan'ın Bağcılar mitingi
     killforyou
     güzel bir hobi. böyle durumda kaldığımda anın tadını çıkartıyorum ve tam salağa yatıyorum. salak gibi dinlerken yalanı söyleyeni izliyorum. mimiklerine, abartılı oyunculuğuna saygı duyuyorum. bunu telefonda ya da yazışarak yapıyorsak kusura bakmasın. ben sadece sahne sanatlarını seviyorum. yüzüne kapatıyorum.
      gregory_
      Inanilmaz zevkli bisey ayrica anlatanin gercek de bir IQ göstergesi.
       imcherry_
       dinlemeyi bitirdikten sonra gelen gülme krizi jsjfjjsjfjs
        tsukyomi
        İçbölge taipanlığı diyorum ben buna ki kendisinden tek farkım kol ve bacaklarımın olmasıdır. Bu canını sevdiklerim, yılanlar arasında en güçlü zehre sahip olmasına rağmen saldırgan değildir ve insandan kaçar. Ama dişlediği insana iki kıta değiştirtir, ki onu da tam 11 Eylül'e denk getirmiştir, bilge işte. Bunun insan versiyonu da şudur; dinlersin, inanmış gibi yaparsın ve karşıya 'ehe yuttu salak, daha tokatlarım ben bunu' mesajı verirsin. Bu sefer başlar sana yalanla karışık sırlarını da anlatmaya, zira salaklar aynı zamanda güvenilirdir (bkz: Ned Stark). Bir gün sana ufak bir yanlışı olur, zaten sıkılmışsındır yalanlardan, işte o zaman başlarsın teker teker ipliklerini pazara çıkarmaya. Bu arada o da senin sırlarını dökmeye çalışır ama İçbölge Taipanlarının kartları hep açıktır, buradan yara alamazlar. Bir de kendi silahıyla vurmuş olursun yalancı elemanı. Gerçek strateji budur arkadaşlar, hiç sekmiyor.
         myheartofstereo
         Keşke Wattpad'de yazarlığa başlasalar
          ladydisko
          Zevklidir inanmış gibi yaparak devam edilerek bu komedi uzatılabilir bir de bildiğin halde bazı olayları sormak vardır o da zevklidir
           gundemss
           Hiç zevkli değil sinir katsayım artıyor parçalamak istiyorum dinlememezlikten gelmeye devam
            karolunita
            ayyy favori hobim kendisi, bide kendilerini çok sinsi bir şey sanıyorlar ya aşırı keyifleniyorum shklghıdreoutop
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.