Bir Erkek Sizce Nasıl Aşık Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marvelhulk
   Bir kadın sizde nasıl duygu barındırır çok merak ediyorum bir kadına arkadaşlıktan duyguya çeken olay ve gelişme nedir
    solenya
    Rick and Morty de geçen şu cümle; "Insanların aşk dediği hayvanların çiftleşmeye zorlayan kimyasal bir reaksiyondur. Sert başlar yavaşça kaybolur, seni başarısız bir evliliğe mahkum eder"
     asit
     Cemşit'in fotoğrafını koyarak tüm erkekleri bu karaktersizle özdeşleştirmişsin gibi geldi. Gece gece nerden gördüm bu adamı ya :( Neyse o yoğun duyguya dönüştüren durum ilk etapta bende merak uyandırması oluyor. Küçük bi hareket veya ses bile ilgi çekebilir. Sonrası samimiyet ve iyi vakit geçirmek gibi etkenler şeklinde sıralanabilir. Şakkadanak aşık olmadım hiç, zamanla iletişe iletişe..
      philadelphia
      "Erkekler aşık olmaz, aşk erkeğin cinselliğini meşru kılmak adına kadını kandırmak için uydurduğu bir kavramdır" kavramını uydurdum iyi geceler
       sdantart
       mantıkla seçmediğin kişidir aşık oldugun kişi.
        nilidiyebilirsiniz
        olmaz genelde ama 😅
         selcuk-u-olani
         olur işte karıştırma oraları 🙂
          lutfen-ama
          ?!? 🙂
           derinfeylesof
           hiç kestiremeyiz bence nasıl aşık olacağını anlık geliyor onlara böyle şeyler
            parafaksist
            İlişkide erkegin rolünü belirlemek için tek tarzda degerlendirmek çok saçma olur .Kaldı ki günümüzde geçmişten gelen ve degişen paradigmalara baktıgımızda sadece tek taraflı degil iki yönlü degişim oldugunu görüyoruz. Fu*kbudy,lovebudy o bu derken romantizm anlayışı farklı olan ,tek kadına hayran kalan derken bu konu uzunmuş... Kalsın şimdilik. İlk olarak duyguya hitap ederek eksik hussusiyetlere dokunabilirsen ,sonrasında gelecek olab cinselliktir.
             silivri
             Daha önce de söylemiştim sanırım. Bir kadın bir adamın eksik hissetmesini sağlarsa, o adam o kadına aşık olur. Annesinin onda açtığı yarayı o kadının iyileştireceğine inanır ve bu durumu şöyle romantize eder: sen benim bir parçamsın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.