Bir Değişik İletişim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   meyvesebze
   Sözlü,sözsüz,yazili,konusmali,koklasmali bir suru iletisim sekli var...Yaratici seyler paylasalim cossun azcik buralar... (Mesela,karsidan gelen aracin ileride cevirme yada radar oldugunu selektör ile haber vermesi muhtesem bi olay)
    benita
    Anneannemin sürekli misafirlere terlik getir anlamındaki misafirlerin ayağını gözlerini belerterek göstermesi ve benim sürekli anlamıyor ayağına yatmam
     amakafamiznasiguzel1
     maskeyi indir, en yakın yakın arkadaşla göz göze gel, ağzını oynat, diyeceğini de, maskeyi geri tak (ve bunu max. 3 sn içinde yap) bi de şey var gülümseyerek. uzun süredir tanıyanlar anlıyo artık. her gülümsemenin ayrı bi anlamı var :)
      zodyakli
      Fal bakmak. Değişik bir iletişim hali.
       dr.rock
       İletişim sürecinin öğeleri farklı kuram ve yaklaşımlara göre artırılıp azaltılabilir. Ancak iletişimin olmazsa olmaz üç temel unsuru vardır. Bunlar, kaynak, ileti ve hedef (veya hedef kitle) tir. Yazılı iletişimde kişi duygularını sembollerle anlatmak zorundadır ve feedback imkanı kısıtlıdır. Bu nedenle özgül olarak iletişim basamaklarında geride yer alır. Bu nedenle duyguları açıkça sembol ve kodlarla belirtilmeyen yazılı bir metindeki verilmek istenen duyguyu karşı taraf kendi ruh haline göre yorumlar. Yani aynaya bakıyordur
        zeynebio
        Bir dedikodu ortamında eğer arkadaşım anlatmaması gereken bir şeyden bahsediyorsa hemen çaktırmadan ayağımla onu dürterim. Böylece o da anlar ve susar.
         absurdizm
         Telapati. Yaabilenler ses verisin.
          ahhmt
          Bir de 8 plan uzun uzun bakışmalı diziler var. Yönetmenle izleyici arasındaki anlama süresini farklarını ifade ediyor zaar.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.