BİM'in Fantezi Ürün Satmasından Rahatsız Olan Güruh
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Bim ürün yelpazesini geliştirmiş ve aktüel ürün listesine bir bekarlığa veda gecesinde ve ilk gecede ihtiyaç duyulacak ne var ne yok toplamış. Bride to be temalı sabahlıklar mı dersiniz, nedime bileklikleri mi dersiniz, ateşli mi ateşli gecelikler mi, pijama takımları mı ne ararsanız var. Burada bir sorun yok tabii. Emsan 7'li tencere setinden sonra şaşırmış olsakta gayet güzel ürünler, rakamlar da şahane. Gel gelelim bu ürünlerden rahatsız olan bir güruh var. Neymiş efendim ayıpmış, çok özelmiş, kadınlar bunları alıp erkek kasiyerlere nasıl ödeme yapacaklarmış ya da bakmak istediklerine nasıl bakacaklarmış. Beyler de bunları görmekten rahatsız oluyormuş. Şaşırdım desem yalan söylemiş olurum ama yine de kocaman bir "Neden yapıyorsunuz bunu?" sorusu var içimde.
    asit
    Ben de rahatsız oldum. Neden daha fazla çeşit yok ?
     karolunita
     O değil de bunlar 2 güne toz bezine dönüşen türdendir hrjdjgoekfktkr
      tsukyomi
      Fantezi diye saldıkları kıyafetlere bakar mısınız? Türkiye'nin max. fantezi anlayışı bu işte. Ben de rahatsız oldum şimdi, salsanıza olm üniformaları.
       kania_
       O rahatsız olanlar kimler biliyomusunuz hani her allahın günü indirim olduğu zaman zabağın köründe bimin önünde sıra bekleyen teyzeler.Tamam rahatsız olabilirsiniz ama almıyacaksınız etmeyeceksiniz bakmada geçin ne var bunda.Ya da alacaksanız hah çok rahatsız oluyosanız kadın kasiyere sölersiniz veya başka bi gün alırsınız.
        imcherry_
        ay bunlar da bime geldiğine göre mutluluk ne zaman gelir acaba
         mrlawyerkk
         Mazallah beylerin binbir zorla aldığı abdesti falan kaçar ne olacak sonra cennetteki huri sayısında bir düşüş falan olur o yüzden böyle şeylere bakmamak lazım çok ayıp karşımıza çıkması bile ayıp. Olmaz Bim, dön bu yanlıştan.
          buse01
          Abimle falan bime gidersem kesin bunlara doğru yürüyüp bakıcam falan napıcak acaba wşdkwşdk
           kafatamircisi
           Resimdeki görünenin aynısı paketten çıkıyor mu peki, çünkü bim deyince 2 kere düşünmek lazım.
            galatasaraylibircivciv
            Rahatsız olduğum tek nokta az çeşit ve renk azlığı 👍 dipnot ; bim bunları ve bu tarz şeyleri zaten bayadır getiriyordu ...
             badideasensei2
             Tabulaştırılmak hep ters teper. Beğenmeyen girmesin markete de 🤬 Kadınlarla-erkeklerle ya da tamamıyla cinsellikle ilgili şeyleri tabulaştırmayın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.