Benimle Sevgili Olacak İnsan Beni Taşıyabilecek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   afroditgibiyim
   Bazı çiftler görüyorum kadın aşırı havalı Özgüvenli erkek ezik kalıyor bu her açıdan kötü, ben beni taşıyabilecek bir erkek isterim
    kafatamircisi
    Beni taşiyabilecek misin?? demek buram buram bencillik kokan bir sorudur Bu çeşit kendini üstün görme tripleri sadece Türk kızlarına has bir özelliktir. dünyanın başka hiçbir yerinde bu familyaya rastlayamazsınız. şahsen birisi bana bu şekilde sorsa sana vinç kiralıyayım kendini de beni de yorma derim. aslında açık bir şekilde ben çok kaprisliyim tripliyim ona göre diyemez de beni taşiyabilecek misin der ağza bak)) belki bu başlığı açan arkadaş farkında değildir belki o kendine göre farklı yorumluyordur. ama siz yine de böyle demeyin boşver)
     kejnedar
     Aslında benimde zaman zaman yaşadığım durumdur. Eziklik değil,söyle anlatayım mesela değer verdiğim sevdiğim Bi insanı hayatıma aldım ve onu mutlu etmek için kendimden,hayatımdan,ortamimdan çok taviz verdim,ne istediyse yapmaya çalıştım bunları tabiki sevdiğim için yapıyordum ve zor gelmiyordu,daha sonra farkettim ki sürekli onunistedigi oluyor dönüp bana sen ne istersin,sen ne düşünüyorsun diye sormuyor o zaman yolları ayırmak zorunda kalmıştık, sevgi yüzünden,onu mutlu etmek için caba sarfetmek eziklik olarak algilanmamali ama kendini de onemsemen gerekirmiş buda ders oldu bana hep kendinden vermekle olmuyor
      talihsizinteki
      ya şu bel kıvrımına cuk oturan göbek muhteşem bi olay amk best couple
       tsukyomi
       Doğru, kucağında 48 kiloluk kızıl tilki taşıyamıyor çok yazık ona, gitsin ölsün. Kucak tilkisiyim kardeşim alla alla. Soyut olarak taşımayı kast etmediğini düşünmek istiyorum, kezbanlık bu çünkü.
        rafadanlop
        Yolda gördüğün çiftlerde biri havalı görünüp biri ezik olabilir. Ama bu onların mutsuz olduğu anlamına gelmez çok mutlu olabilirler. Nasıl göründükleri çok bizi bağlamaz yani.
         kalpci
         Düşününce🧐 doru aslında
          bukafelos
          Ajancjsjsbfnaka. Tanımlara gel ya. Kaç kilosun önce onu de hele. Djskakfkdka. Gerizekalı. Taşımalıymış. Hammal mı lan erkekler. Sen kimsin?! İngiltere kraliçesi sanki amk.
           gundemss
           taşımak demeyelim de uyum diyelim taşımak biraz tuhaf geldi çook ünlü biri değilsen herkes uyum sağlayabilir
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.