Benim Gibi Enerjisi Düşük Birine Ne Önerirsiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   anemik
   Enerjim düşük ve yukseltemiyorum ne yapsam önerdiğiniz bir şey var mı sadece kalk ve dene demeyin lütfen doktora bile gittim bunun için ama sonuç alamıyorum hala
    sairsel
    Öncelikle bir dahiliye uzmanına muayene olup hormon ve vitamin testi yaptırmanı önerebilirim. Fiziksel olarak sağlığın iyi ise bunun psikolojik nedenleri olabilir onun içinde bir uzmandan yardım alabilirsin.
     catherine-earnshaw
     Vitamin iç vitamin Ya da pekmez iç İyi elektrik almadığın, negatif insanlardan uzak dur. Yat uyu dinlen. İnsan yeterince dinlenmediği zaman da enerjisi düşer.
      kalpci
      Redbull içmesini Çünkü Redbull kanatlandırır Tabi doktora git önce ☺️
       sdantart
       Müziklerini değiştir. Yeni Arkadaşlıklar kur. Herzamankinden farklı mekanlara takıl. bu üçünde ısrar ettiğin halde değişmezse eğer vazgeç. Kendine göre şeyler aramaya koyul bu defa ,kendini birşeylere göre ayarlama artık. Sen busundur demek ki.
        honeybee
        yat be boş ver , bazen ben de bu modda oluyorum yat uyu
         caresizcare
         Devamını getireceğin işlere giriş Örnek Arkadaşına söz ver dışarıda aktivite için Ve o sözü iki el kandada olsa tut Kendine küçük sözler verip tutmaya çalış Bunları başardıkça gerisi çözülecektir inşallah
          aytenkxrmnv1
          enerjini yükselt
           detokssuyu
           Gün içerisinde kendini motive edebileceğin şeylere ihtiyacın var bence. Bir dizi film gibi sevdiğin bir arkadaşınla buluşmak gibi sıcak bir kahve gibi.
            mrlawyerkk
            Öncelikli olarak bir kan tahlili öneriyorum akabinde de doktorunuz değerlerinize ilişkin bilgi verecektir ve mutlaka bir yerde bir değeriniz eksiktir.
             stoner
             önce bir check-up, akabinde eksiklere göre tedavi, beslenme ve hafif egzersiz. rutinler oluşturma ve hobi edinme. araya birkaç psikolog seansı da tadından yenmez
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.