Baylar Cinsel İlişki İstemediğinizde Palavranız Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   wanderlusts
   Biz erkeklerin ilişki söz konusu olduğunda palavrada bir dünya markası olduğumuza kimsenin itarazı olmaz sanırım. Hatta sins de kimmiş diyebileceğimiz abilerimiz vardır. Efsanedir onlar. Karşılarında dinleyici bulduklarında hikayenin sonunda "mesela yani" diye tamamlamasalar da çoğunlukla palavra olduğunu bilir, gülmece niyetine dinleriz. Bazen karşı cins tarafından 7/24 hazır kıta beklediğimiz kimi zaman "nefes alsın yeter" kriterimiz var gibi espiri konusu olsakda, bizler de gerek partneri uygun bulmayarak, gerek mental olarak isteksiz zamanlar yaşıyoruz ve bazen partnerimiz bunu "aldatılma", "ilişkiyi bitirme" ve hatta "artık sevmediğimize kanaat getirmeye" kadar dayandırabiliyor. Ilk yakınlasma ise gurur haline getirip, hırçınlaşabiliyorlar. En azından ben ve yakın çevremde olaylar biraz bu döngüde. İşte bu zamanlarda durumu kurtaran "başım ağrıyor" a paralel ve hatta ona taş çıkaran bahaneleriz veya numaralarınız varsa dökülünde, hem ufkumuz açılsın hem de nasiplenen olur belki. Ben genelde uyuyor numarası yapıyorum, ısrar artarsa horlama leveline geçiyorum. Ilk ilişki babında ise şimdiye kadar en zirve red palavramsa "gay" olduğumu söylemekti. Övünmüyorum ama cidden mecbur kalmıştım. Bundan dolayı özürlerimi iletirim.
    kalpci
    Türk kadınlarına palavra sıkma gereği duymadım hiç. Yorgunum derim, hala istiyorsa kafam çok meşgul bu gecelik beni affet derim, hala istiyorsa zaten “vay bu gece güzel geçecek sanırım” diye düşünür, tahrik olur bende isterim. Ama tecrübem İspanyol, Alman ve Norveç’li kadınlar böyle. Türk kadınlarında genellikle aşağılık kompleksi olduğu için ilk istemem dendiğimde “benim gibi altın hamlı bir prensesi nasıl istemezsin” diye küsüp ya da kızıp kendi libidolarınıda düşürürler ve gtlerini dönüp yatarlar, kolaydır. Yaşasın aşağılık kompleksli Türk kadınları 🤘
     sairsel
     İstememek için ölmüş falan olmam lazım yoksa bunun aksi mümkün değil 🤭😁
      me_out_bye
      Cumhurbaşkanı birazdan konuşma yapacak onu dinleyeceğim. Haftada 1den fazlası harammış ebtüllah bin kelek efendi diyor. Niye palavraya ihtiyacın varsa neyse onu söyle. Ama sende haklısın bütün millet bütün milleti zaten uyutur olmuş geçinenlerin hepsi böyle geçiniyor. Kimde var ki müthiş samimi müthiş anlayış ilişkisi.
       nickimdebileolmaz
       Palavra üretmek zorunda mıyım, istemiyorsam istemiyorumdur.
        tsukyomi
        Niye yalan söyleme gereği duyuyorsunuz ki? Bu gece olmaz devuşka desin yine göğsümde yatırıp uyuturum ne olacak. Ertesi günü çıkarırız hıncını. Problem mi yani, her gün 93 Harbi olacak diye bir kanun mu var? Yalanlarınıza kılıf aramayın.
         bright-wizard
         Cinsel ilişki istememek 🤔 hiç öyle bir şey hatırlamıyorum. (yanardağı gibi enerjik 🌋)
          esseref
          başım ağrıyor demek hahaha
           lovewkoko
           neden palavraya ihtiyacımız olsun ki denmiş, var arkadaşlar. sanki biz seks makinasıyız gibi bir baskı var üzerimizde. canın çekmeyince inanılmaz suratla karşılaşıyorsun. bir şeyler sallıyosun işte.
            catherine-earnshaw
            Millet doğru dürüst seks yapacak birini ancak rüyasında görüyor, sen diyorsun palavra, bahane. Hiç güleceğim yoktu yahu gece gece. Kendimi baydan sayacağım zira dıştan kadın olsam da içimde bir erkeğin egosu var. Performansını beğenmediğim kişiden kaçmak için palavram var, istemediğim için değil. Ortada ekstrem bir sorun yoksa istememek diye bir şey söz konusu olamaz benim için. Kimseye reddedildiğini, değersiz olduğunu hissettirecek konumda değilim. Havamda değilsem bile seksi keyifli hale getirecek şeyler bulurum. Sekse yalan sokuşturanlar korkaklar ve iktidarsızlardır. Cinsel maceralarını abartarak anlatan şiş balonların kendine güvensizliğini de hiçbir insan çekmez.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.