20
23.9.2020
Bağışıklığınızı Güçlendirmek İçin Neler Yapıyorsunuz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   secilyurt
   Bağışıklığınızı güçlendirmek için neler yapıyosunuz vitamin falan alıyo musunuz?
    dr.rock
    Eksikliği yoksa Vitaminler bağışıklığı arttırmaz Bir çok vitamin depolanmaz D ve E vitaminlerinin covid deki kullanım amaçları başka Siz dışardan vitamin almayın. Eksiklik yoksa çöpe gider. Dengeli beslenin Güzel uyuyun Moralinizi yüksek tutun
     palmiye
     Düzenli hergün meyve yerim. Ekstra takviye edici bir vitamin, ilaç almam.
      monaiman
      Ruh sağlığınızı dinç tutun.
       gregory_
       Vodka içiyorum.
        uzgunsaripapatya
        sağlık için yeni rakı için😂
         mrlawyerkk
         Bu konuya bir iki haftadır taktım araştırmalarım sonucunda bir C vitamini efervesanında karar kıldım. Ancak istediğim ürün eczanelerde yoktu. İnternette istediğim vitaminin satışını yapan siteler vardı. Rakamlar da eczanelerde konuşulan rakamların bir hayli altındaydı. Sipariş verdim, vitamin geldi, bir kullandım, iki kullandım derken ciddi anlamda bir mide bulantısına sebep oldu vitamin bende. Dün de bu vitaminlerin sahte olabileceğine, ecza depoları tarafından eczanelere gönderilmeyen yani eczanelerde olmayan ürünlerin internette de olamayacağına dair bir haber okudum. Vitaminleri direkt çöp ile buluşturdum. Aman dikkat edin, eczanelerden alın ne alacaksanız.
          mevsimlerdensnbahar61
          Bilemedim şimdi su falan içiyoruz işte
           ggg89
           Haftada en az 3 gün spor yapıyorum Günde 3 4 litre su Multivitamin takviyesi Sebze meyve gibi doğal gıdalar Hayvansal gıdalar Tahıldan gelen kaliteli karbonhidratlar Bunları yaptıktan sonra git istediğini ye, iç, sıç, istersen pamuktan ispirto em. Sağlıklı ve mutlu kalırsın.
            loseurself
            1)Sarımsak(çiğ) 2) Yeşilçay 3) Zencefil 4) Ispanak, brokoli 5) Düzenli uyku ve egzersiz 6) Stres kontrolü Bunları hayatına daha çok katarsan başka bir şeye gerek kalmaz. 👍
            0
             okadin
             Meyve, meyve, meyve. Her akşam bir meyve saati yapmanızı öneririm. Bahsi geçen tüm vitaminler o meyvelerde mevcut, doğal şeker de alıyorsunuz böylelikle. Yediğinize içtiğinize dikkat edin, bir rutininiz düzeniniz, dinleneceğiniz zaman olsun hayatınızda, uykunuza da dikkat edin tamamdır. Gayet kuvvetli bir bağışıklık sisteminiz olur. Takviyelere gerek olduğunu düşünmüyorum ben. Birçoğu plasebo etkisi yaratıyor zaten.
              sedefartuny
              Her şey beyinde bitiyor. Kendinize iyi olduğunuzu hatırlatın. Söylemesi kolay uygulaması zor ama stresten mümkün olduğunca uzak kalın. Sağlıklı beslenin, yemek yemeyi ihmal etmeyin. Ev yemekleri yemeye özen gösterin. Takviyelerden uzak kalın. Sahte birçok vitamin piyasaya sürülmüş.
               jungleman
               Bol su içiyorum. Baya baya bol ama
                zeyn0
                Egzersiz yapıp bol meyve sebze yiyorum takviye gıda olarak da easyfishoil balık yağı yiyorum
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.