Ayrıldığı Kız Hakkında Kötü Konuşmayan Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nediobuoc
   Eski sevgilimin benim hakkımda yakın bi arkadaşına çok iyi bi kızdı ama biz olmadık dediğini öğrendiğimde mutlu olmuştum çünkü ayrıldıktan sonra birlikte olduğunuz kişiden utanmanıza sebep olacak şeyler duymamak iyi geliyor ve kendi yolunuza bakmanız daha kolay oluyor. Ayrıca bence erkekte kaliteyi ortaya çıkaran en önemli detaylardan birisi
    gregory_
    Ayrildiktan sonra hakkinda hiç konusmam , niye kötülüyeyim ki ayrica.
     monaiman
     Eski sevgilini kötülemek sana bir şey kazandırmaz. Yaşanılacaklar yaşandı ve bitti. Bundan sonra herkes yoluna. Fakat hala ardından konuşuyorsa karşı taraf, hisler tamamen bitmemiş. Bu hisler; aşk, sevgi vs. değil; kin, nefret, öfke, ego'dan da kaynaklanır. İçinizdeki kötülük bitmeden, dünyadaki hesap kitap işleriniz de bitmez. Kendinizi de yer bitirirsiniz, karşınızdakini de. Faydası yok yani, bilin istedim.
      eski_bi_tanidik
      Bakın az önce gezinirken ne buldum Işte anlatmak istediğim buydu 👏🏼👏🏼
       amakafamiznasiguzel1
       Bir adam ayrıldığı kadının arkasından aslında hiç sevmemiştim diyebiliyorsa, cümlenin başındaki adam kelimesinden özür diliyorum.
        mevsimlerdensnbahar61
        Erkeği kadını olsun farketmez olan bi ilişki bitmiştir ve kim karşıdaki insanı rencide etmek için bi çaba içine girerse ki bence aciz tam da kendisidir büyüklük ise saygı duymaktır bu kadar basit.
         yumuklusucurta
         off keske yapabılsem ama olmuyo kasar dıye anlatıyom herkese
          eski_bi_tanidik
          Karakterli erkek 👌🏻 böyle sevgiliniz olsun "Bir insanın asıl kalitesi, siz kötü ayrılsanız bile onunla paylaştiğiniz sırrınızı başkasına anlatmayandır.
           sairsel
           Adam olan kimsenin arkasından konuşmaz zaten! Hele bir zamanlar güzel şeyler yaşadığım insana en azından o anıların hatırına saygı duyarım, iyisiyle kötüsüyle sırrı benimdir.
            lateralus
            Bu işin normalidir, abi kimlerle takılıyorsunuz siz vallahi anlamıyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.