Aslında Dünyayı Değiştirmek O Kadar da Zor Değil
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eminguven
   -Düşünsenize artık 2-3 saniye gülmek için instagram kesfet'e giriyoruz ve gördüğümüz şeyi max 20 saniye sonra unutuyoruz mutluluk duygusunu arıyoruz ama bu aslın da o kadar da çok zor bir şey değir dünyada parası ödenemedi için ölen SMA hastası çocuklar var kanser hastaları var eğer ki biz el ele velirsek aslın da o kadar da zor bir şey değir bu insanlara yardım etmek bakın söyle düşünün sizden tek istediğim günlük sadece 1 tl yada 1.5 tl yi biriktirmeniz bunu insanlara yaydığımızı düşünelim 60 kişi her gün 1.5 tl para biriktiriyor 1 ay bitti diğerim 1.5x30 = 45 45x60 = 2700 TL Para Biriktirmek Sizce zor Bir Şeymi Gelin Bir de sigara içen insanlar üzerinden de örnek verelim 1 ay da 3 paket bitirdiklerini farz ediyorum (Çevremden örnek veriyorum ) Sigaranın tanesi 15 Tl 10 kişi bulduk diğerim 15*3 = 45 45 * 10 = 450 TL = 3150 - Bu 2-3 Ay Yapılsa bir Sma Hastası Çocuk Belki Ölmekden kurtulabilir yada en basitinden kış mevsimin de dışarıda yaşayan sokak hayvanları.. Tabi ben burda kimseyi zorlamıyorum Kanalım Emin Güven Ekim Ayın ad kazandığım para Birazı Kanser Hastalarına Birazı SMA hastalarına birazı Sokak Hayvanlarına gidecek yardım etmek isterseniz yazabilirsiniz..
    asit
    Be the change you want to in the world diye bir replik vardı sanırsam :)) ''Dünyada görmek istediğin değişiklik sen ol''şeklinde
     daisyyy
     Böyle şeylere hiç takılmam ama aslın da nedir yahu! Aslında olacak onun doğrusu. Bu kadar da kötü Türkçe konuşmayın arkadaşlar. İlkokuldayken hiç mi Türkçe dersiniz olmadı sizin? Tamam ben de iyi değilimdir ama aslın da da yazmam. Bu kaçıncı seviye bir cahilliktir anlamış değilim.
      zodyakli
      Güzel söylüyorsun. Ancak sosyal devlet politikalarına geri dönmek de buna bir çözüm olabilir. Çünkü bunlar halkın vatandaşın değil devletin yapması gereken durumlar. Elbette bizde vatandaş olarak bir şeyler yapabiliriz ancak bu çözüm de 3-5 kuruş biriktirerek olmaz.
       nickiharuto
       İsmindende anlaşılabildiği gibi, emin olunası güvenilesi Bi insansın emingüven.
        redblack
        Tayfun Demir vakası atlatmis bir toplumda boyle bir beklentiye girmek. Garip.
         who_am_i
         De kimin dünyasını
          eminguven
          İnstagram : eminguven.x
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.