Aşk Görüntüde Değil
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Yıllarca kandırıldık. Aşk sadece görüntüde değil. Biz yakışıyoz güzeliz falan diye o güzel kadın o güzel erkek diye yanyana gelen ünlülerin çoğu aşkı yaşayamadı ayrıldılar. Kendini çok beğenmeyen kız/erkekler moralini bozmasın. Aşk aslında bir insanı keşfetmek onu keşfetmeyi sevmek ve keşfettiğinde o şeyi sevmek sevdiginde yanında olmasını istemek hep görmek beraber olmak istemek o davranışları devamlı görmek istemek. Görüntü önemli tabi insan hayatında 1 numaralı listenin başını çeken şey. Ama paso görüntüye kasıp götü kalkanlarla olmuyor bu iş. Görüntü aşkın sadece yarısı. Geri kalan yüzde ellisi onun bir şey karşısında yaptığı hareket, düşünce biçimi, sevgisini gösterdiği yol, davranışları, vs vs onun içinde olan onda gördüğün her şey, ilk gözüne parladığında görüntüsü güzelliği ile dikkatini çeker ilgi alanına takılır sonra ilgilendikçede gördüğün her şeyi. ⭐✅ Kimisi sadece görüntüsü ile ilgilinizi çekmişte olabilir biraz ilgilendiginizde keşfettiğiniz şey hoşunuza gitmez çok büyümeden duygularınızı bitirirsiniz misal. Ona da hoşlantı diyebiliriz.
    sairsel
    Aşk sadece birbirine bakmak değil, birlikte aynı yöne bakmaktır.
     esseref
     biraz polyannacılık gibi geldi bana. biriyle konuşmaya başlayıp başlamayacağına bile dış görünüşüne göre karar veriyorsun. sonrası elbet iç güzelliğine göre ilerliyor ama görüntüsü yüzünden beğenmediğimiz insanlar da çok bunu unutmayalım
      tsukyomi
      Her şey dış görünüş olsaydı Slavları düşüremezdim gençler rahat olun. Bu tiple olmazdı. Muhabbeti tatlandıracak kadar bilgi birikimleri, küçük işve cilveler, bol sıcakkanlılık, çekinmemek ve karşı tarafa yaşadığını hissettirmek, işte bu kadar. Aşka gelince; görünüşünden hoşlanırsın, karakterine aşık olursun. Aksi yetişkin insanlar için mümkün değildir.
       arasserin
       Dogru dedin kral ya valla oyle bazen iyi yakistik ha diye yanyana geliyoruz geliyorlar olmuyor
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.