Antidepresan Kullanmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Artık hayatla olan savaşta kaybettiğinizin resmi kanıtıdır. Kafanızın kaldıramadığını anlayınca gerekli tıbbi desteği almak gerekiyor artık. Ben beyaz bayrağı çektim beyler bayanlar. Yan etkilerini yaşamadan asıl kafaya ulaşmak ümidiyle hepinizi selamlarım.
    caresizcare
    Kendine iyi bak pilow
     me_out_bye
     1 2 deneme hariç uzun süre içmeden düzeldim. Umarım bir daha girmem depresyona. Bence hoş bir şey değil. İnsan biraz doğal yollara yatkın kalmalı. Her konuda kolay kolay kimyasala başvurmayın. Doktorlar bilim bazen bir yeri tamir ederken başka yere zarar verende olabilir. Kimse %100 faydalı diye güvence vermez. İşlerini yapıp kenara çekilirler. -- Depresyonun temelinde moralsizlik var. Moralinide bir takım yollarlada düzeltebilirsin.
      _gizem_
      bu ilaçlar insanı daha kötü yapabilir çok riskli
       absurdizm
       kullandım ben. acayip iyi bir şey. ama kullanmamak daha iyi tabii
        eflayilmaz
        Toplumda abartıldığı ve etiketlendiğini kadar kötü şeyler değil. Tabii ki ilaç kullanmamak en güzeli fakat ruhsal bozukluklar da tıpkı fiziksel bozukluklar gibi doğal yolla halledemiyorsanız ilaç tedavisi durumunuz iyiye gidene kadar kullanabilir. Moralini yüksek tut
         eefenizz_
         Ben kullanıyorum. Aga çok kötü yaa bırakmasıda zorr
          sedefartuny
          İlaç endüstrisinin son zamanlarda voleyi en çok vurduğu ilaçlarıdır. Doğası gereği enerjisi yüksek, hareketli çocuklara bile hiperaktivite teşhisi koyup ilaç dayıyorlar. Majör depresyon dışında kullanılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bile isteye zihnimizi uyutmak, yavaşlatmak bana hiç doğru gelmiyor.
           ladydisko
           çok güzel oluyorsun pamuk şekeri gibi evin yansa ay ne güzel manzara deme haline gelmiştim ben
            ezgizm
            Sizin görüşünüze göre yorum yapayım, kaybettiysen yeni bir savaş başlat. Savaşın sonucu zaten belli kazanan hayat olacak lakin önemli olan savaş esnasında kimin kazandığı. Bir de kendi görüşümle yorum yapayım. Hayat düşmanınız değildir, savaşmak zorunda değilsiniz. Hayatı sadece yaşayın. Acısıyla tatlısıyla... Ben uzunca bir süre antidepresan ve uyku ilacı kullandım. Yan etkileri ağır olunca doktor kontrolüne gidemeden bıraktım. (Bu sadece bende oldu. Antidepresanlar bedene zarar vermez.) Hayatla savaşıp o kazanmasın diye intihar ettiğim oldu. Ama zamanla anladım ki hayat savaşmak için değil her zerresini yaşamak için var. İlaçlar sizi daha sakin ve gevşemiş bir hale getirecek. Bu süreçte psikolojik bir destekle de sakince yaşamınızı kontrolünüz altına alabilirsiniz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.