Anlaşamadığınız Burç ile Neden Anlaşamıyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busecikcik
   koç diyorum. çünkü o kadar başına buyruk, kırıcı, egoist kimse yok🐏
    karolunita
    Ikizler burçlarıyla anlaşamam genelde (paralelişkom ve chico fresa bi istisna) nedenini bilmiyom
     tsukyomi
     İnsanlar eskiden kötü olan her şeyi kötü tanrılara atfederdi, semavi dinlerden sonra şeytana atfetti, şimdi de burçlara atfediyor. Şerefsizliğin sebebi Arcturus, Güneş vb. yıldızlar değildir arkadaşlar, şerefsizseniz bunu seve seve kabul etmeniz gerekiyor.
      catherine-earnshaw
      Hiçbiriyle şöyle güzel güzel anlaşamıyorum o yüzden hepsine giydireceğim. Boğa ve Koç... Kötülükte ve saygısızlıkta birbirlerinin getir götürünü yaparlar. En kötüsü de, Koç kendini adam zanneder. İkizler erkeğini yavşak sananlar henüz bu burçların erkeğine denk gelmemişlerdir. Koç kadını iyidir, Yaya benzer, eğlenceli ve kafa dengi olabilir. Bazı Boğa kadınları da erkeği gibi sivri dilli ve kıskançtır. Balığın sinsiliği de fena. Yumuşak ses tonuna, gülen yüzüne kandığın an olay bitti. Balıkları sevgi kelebeği sananların henüz canı yanmamıştır, şükredilmelidir. İyi olanlarına çok az rastladım, arkadaş gibi arkadaştılar, ota boka alınıp götlük etmezler. Değerleri bilinmelidir. Başak... Kendine kendi iyiliği için kötülük yapmaya razı bir burç. En gıcık olduğum, en sevmediğim huyları en mutlu oldukları günde bile surat asabilmeleri, çok zor memnun olmaları, önlerine çıkan güzel fırsatları elinin tersiyle itmeleri. Yoksa mis gibi burç, kimseye zararı yok. İkizlerin kötü huyları arasında çalma huyu vardır başıma gelen. İkizler burcunu yöneten Merkür'ün aynı zamanda hırsızlıkları temsil ettiğini yıllar sonra öğrendim. Bu arkadaşlar dedikoduya doğuştan yetenekli, güzel konuşur, olgunsa mantıklı konuşur. Çok çabuk düşünceleri değişir "ya noluyo ya" dersiniz. Attığı kazıklar çok can yakmaz. Balıkla bu açıdan ayrılırlar; İkizlerin size karşı düşünceleri değişir, Balığın size karşı duyguları değişir ve duygularınızdan vurur. Yengecin kıskançlığı Boğanınkiyle sidik yarıştırır, öff bir de duygu sömürüsü kısmı var bu Yengeçlerde, Allah kahretmesin. Erkekleri çeken bir burçtur. Kötü huyu fil hafızası ve bunu takip eden kinciliğidir. 25 yıl geçse başına geleni unutmaz, fırsat bulursa intikam alır. Akrep anlaşması zor bir burç. Derinlik arar, anlayış arar her şeyden önce. Ancak bunlar için çok çabalamaz, biraz korkak davranır ve siz her ne kadar ona değer verseniz, onunla yakın olmak için çaba gösterseniz de sizi asla sınırlarının içine almaz, sizi hep belirli bir uzaklıkta tutmak ister. Bu burcun sevmediğim yanı da bu. Ne bok istediği belli değil. Bazı Aslan burçlarında sağlam sıkıntılar var. Tanrı kompleksi olan var, aşağılık kompleksi olan var... Bir boku saklayamaz, tüm hisleri anlaşılır. Bir soğukluk vardır bunların üzerinde, Oğlak gibi surat asabilir memnuniyetsizce. Başak gibi zor mutlu olur. Terazi yüzüne güler güler güler sonra arkandan bıçağı saplayıverir Balık gibi. Yüzeysellikten hoşlanırlar. Kadınları güzeldir, değilse bile bakımlıdır. Erkeğinden gram hayır gelmez, zamparadır. Yaya güvenmeyeceksin. Yayla yiyeceksin, içeceksin, gezip tozacaksın ama Yaya güvenmeyeceksin, sır vermeyeceksin, özel hayatına sokmayacaksın. Harika eğlenilir onunla ama, kız erkek fark etmez. Oğlağın kendine bile hayrı yok. Bunların iyisi çok iyi, kötüsü en kötü... Beni en hayal kırıklığına uğratan burçtur. En kötü Oğlak, kaypağın, sümsüğün tekidir. Sözünü tutmaz, değer vermez, yıllar geçse değişmez onun o keçi inadı; kişiliği kokuşmuştur.
       oguzhan-deniz
       Çünkü burçlara inanıyor. 🤷‍♂️
        -lucy-
        Herkes aynı değil, insanın burcu değil içi önemli. Mesela Aslan iki kişi vardır ama ben biri, Amirayla anlaşırım 🥰 Ama bişi söyleyeyim sadece; 3 kazık yedim, 3'ü de Balık burcuydu :)
         zey_8
         Yay. Kendini dürüst zanneden ama kendine bile dürüst olmayan tipler. Bu bi savunma mekanizması da olabilir ama... Bir de çok şıpsevdiler.
          samyeli90
          Başakla hiç anlaşamıyorum duygusuz çünkü azıcık bir duygu olur insanda hiç yok İkizler bir öyle bir böyle insanları sevmem net olacaksın bana bir de kendi yaptığı şeyi senin suçun gibi senin üzerine atar Yengeç genelde her kadında annelerini ararlar karşılaştırmalar olur annem şöyle annem böyle diye Akrep ve Boğa da çapkın oluyorlar genellikle aklıyla düşünmeyen tayfa hepsi değil ama çoğu öyle
           __aliefe35__
           burçlara inanmayın,Allaha İnanın.Burçlar yalandır.
            kavinsky
            İnsanoğlu riyakarlığını,sağıklığını,şerefsizliğini vb şeyleri atacağı bir olgu aramış ve burç safsatasını bulmuştur.
             yodainwonderland
             oğlak ve kova. nefret ederim hepsinde bi bok hepsinde bi pezevenklik var bunların. ruhlarına işlemiştir bugün çıkmasa yarın mutlaka çıkar net deneyimli yüzdebin kefilim buna
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.