Alkolün Azizliğine Uğramak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cahit
   Akraba düğününde kokteyli fazla kaçırıp hoplaya hoplaya oynamak
    imailahorsilahh
    Hala etkisinden galiba, umarım bir daha uramazsın.
     patronicee
     Eşimin kız kardeşinin düğününde eşim fazlaca alkol almıştı. Beni zorla piste çıkarıp Ankara havası oynatmaya çalışmıştı. Ben kaçtıkça o tuttu elimden piste getirdi. Alkol alınca sağı solu belli olmaz diye çok fazla diretemedim. Bir sahne bir eşim ve ben. Sen misin beni oynatan dedim, bildiğin kıvıra kıvıra Ankara havası oynadık dakikalarca. Beni kucaklaya kucaklaya oyun oynamıştı kendi 🤦🏻‍♀️ Ertesi gün videolarda izleyip şoka girmişti, sen neymişsin be falan demişti :D bir daha düğünlerde oynamama izin vermemişti :))
      yabadabadu
      alkol içmemek
       maskoff
       adana pozantı yolundaki dinlenme tesisine çorba içmeye gitmiştim. ulan burada millete rahatsızlık veririm diyerek iki dakika hortumla kafama su tutayım diye hortum aradım bilirsiniz otobüsü yıkıyorlar ya. arabayı biraz uzağa park etmişti arkadaş. ben yarı yolda bi mola vereyim dedim çimenlere oturdum. içim geçmiş orda 1 saat uyumuşum. arkadaş bir saat beni aramış. uyandırıldığımı da hatırlamıyorum aslında bu anlattıklarımı da yalan dolan hatırlıyorum. anlatandan dinliyorum hepsini:)
        kafatamircisi
        Yoldaki dubayı çalıp eve götürmüşlüğüm vardır))
         kshmr
         Trafik lambasını sökerek, öğrenci evine götürmek. Sonrası çok farklı bitmişti.
          kisi
          Ne yaptığını bilmemenin, mideni bozmanın, etrafındakileri uğraştırmanın vs. bir keyfi yok. Her şey kararında güzel. Ayrıca açılan şişenin bitme zorunluluğu yok.
           the_watcher007
           eve geldiğimde hep çantada 2 3 tane shot bardağı oluyodu neden acaba 🙄🙄
            samyeli90
            Yılbaşı gecesi öyle bir içmişim ki arkadaş kalmaya karar verdiğimiz çocuğa mesaj atmışım sevgili olduk sonra aşık oldum ona 7 sene sürdü yüksek sesle şarkı söyleyip kendimi rezil etmem de cabası Bir daha ağzıma dahi sürmedim içtiysem bir bardak falan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.