Aldatıldığınızı Nasıl Öğrendiniz ve Nasıl Tepki Verdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kebuay
   Onun tanıştırdığı daha sonra ondan daha yakın olduğum kız arkadaşından öğrenmiştim. Önce herşeyi sorgulayıp ağlayarak uzuuuun bir mesajla ağızıma ne geliyorsa söyleyip engellemiştim.
    fuckyoufuckingfuck
    ben, sevgili eşimin beni aldattığını tamamen rastlantısal bir şekilde öğrenmiştim. iş nedeniyle ayrı şehirlerde yaşıyorduk, ben her şey yolunda zannediyordum ama eşimde bir gariplik olduğunu yanımdan ayrıldığı ilk günden beri hissediyordum. çünkü sevgili ve nişanlı olduğumuz zamanlarda da ayrı yaşadığımız olmuştu, ayrı olduğumuzda nasıl davrandığını, beni nasıl özlediğini, arzuladığını iyi biliyordum. başka şehirde yaşamaya başladığı ilk gün anlamıştım bi şeylerin eskisi gibi olmadığını. yeni iş ortamı, yeni arkadaşlar, tanımadığı bir şehirde yaşaması canını sıkıyor herhalde diye kendimi avuttum üzerine gitmedim, darlamadım, aksine güzel düşünmesini sağlamaya çalıştım hep. hediyeler aldım, şiirler yazdım, her fırsatta yanına koştum mesafelere aldırmaksızın, nostaljinin derin sularına indim; mektup yazdım, kartpostal attım. karşılığında hakaret etti, sürpriz yapıp yanına gittim, sevinmeyi bırak, ne gerek vardı dedi, yanına gittim diye morali bozuldu, planlarını bozduğum içinmiş, sonradan anladım. insan ne kadar severse sevsin, şüphe denizine bir kez düştüğü zaman, derin sulara inmekten başka çaresi kalmıyor. yine hakaretler ettiği, bağıra bağıra benden sıkıldığını söylediğini bir günün sonunda, içimdeki şüphe dayanılmaz boyutlara ulaştı ve telefon faturası ayrıntısına ulaştım. gördüklerim 33 yıllık hayatımdaki, bütün hayal kırıklıklarının yüzle çarpılması gibiydi. o masada durur hala, gerçeklerin karşısında yok olup giden hayallerim. fatura ayrıntısının her yerinde bir numara vardı ama öylesine kaplamıştı ki faturayı her yerindeydi; sabah, öğle, akşam, gece yarısı; bana işim var seninle uğraşamam dediği vakitlerin hepsinde, kafama balyoz gibi inen aynı numarayı gördüm. her gün atılan yüzlerce mesaj da cabası. fatura ayrıntısında geriye doğru gitiim, aylardır devam ettiğini anladım. masanın başında 2 saat hareketsiz kalmışım, kedi öldü zannedip kucağıma atlayınca irkildim, kafamda eksik olan aylardır yerine oturmayan parçaların hepsi, çok zor bir yapbozun eksik kalan parçaları gibi, derimden koparcasına yerine yerleşiyorlardı. o an bu işi çözecek kadar zeka parıltısı gösteren beynime sarhoşlara meze yapasım geldi ama felç geçirmiş gibiydim sadece kalbimin attığını hissedebiliyorudum onun da kan pompalayıp pompalamadığına emin değildim artık. o şok hali geçince bu numaranın kime ait olduğu, çok sevdiğim biricik eşimin, benim yerime kimi tercih ettiğini merak etmeye başladım. idam mahkumunun cellatını merak etmesi kadar ironik ve saçma ama durduramadım kendimi; numara bul servisini aradım, bulamadım. polis arkadaşları aradım yapamayız dediler, sonra gayri ihtiyari telefonuma yazdım numarayı; ikinci şok dalgası: numara rehberimde kayıtlı. eskiden çalıştığım kurumda, cebimdeki son parayı paylaşmaktan çekinmediğim iş arkadaşım... sonra ne mi oldu, bütün ceplerim tuzla buz olmuş hayallerimle doldu, hala da öyle geziyorum.
     gizem-ozan-karatas
     İlk eşimdi. Boşadım tabi! Nasıl bir tepki verilir başka?
      hesapsilindi00
      Görerek öğrendim. Tepkim ise sert oldu. Sonuç ayrılıkla sonuçlandı
       symbolposeidon
       Ayrıldıktan sonra beni aldattığı kişinin arkadaşı aradı ve her şeyi anlattı. Ancak zaten kendisini sevmiyorum hislerim hoşlanmadan ileri gitmeye fırsat bulamamıştı. Bu yüzden "amaaan banane" diye bir tepki verdim ve mevcut yeni (artık o da eski olan) sevgilimle ilgilenmeye geri döndüm.
        coronavirus
        1. Dersten çıkıp eve geçmiştim. Saat gece yarasına yaklaşırken o da döndü. Boynunda fular vardı. İlişkinin 6. ayı olması lazım ve o zamana kadar fular gibi aksesuarlar kullandığını görmemiştim. Boyundan yumulmayı sevdiğim için çıkardım. Baktım izler var. Belli ki birileri petrol aramış, kurak topraklara sondaj vurmuş vaha arzulamış. Emin olun aklıma öyle bir şey gelmedi. Terden tahriş etmiştir dedi. İnandım veya inanmak istedim bilmiyorum. İki gün sonra benimle aynı semtte oturan arkadaşı görüşmek istedi ve yaşananları anlattı... Sonra aldattığı çocuğu buldum. Çocukla görüşmeden önce çok dil döktü anlatmamam için. O an kendimi bok gibi hissettim. Aldatmasından ziyade onu önemsemesi canımı yaktı sanırım. Sonra oturdum anlattım her şeyi ve kapanış. 2. Yine bir gün evdeyim. Sevgilim Ankara'ya bir seminere gitti. Telefonum gecenin bir yarısı acı acı çalıyor. lol Telefon niye acı acı çalsın amk... Normal çalıyor açtım. Arkadaşım, sevgilimin eve başka bir erkekle geldiğini söyledi. Tamam dedim kapattım. Ortak arkadaşımızın bu istihbaratı sonrası hatuna hiçbir şey çaktırmadım. Arıyor açmıyorum, kapıya geldi sonunda. İçeri almadım. Bir parkta oturduk ve bildiklerimi anlattım. Bir şeyler açıklayıp rahatlamasına izin vermeden eve doğru tempo tuttum. Peşimden koşup bir şeyler anlatmaya çalıştı apartman kapısını yumrukladı ama arkama bakmadım. 3. Başka bir şehirdeyim. Aradı beni, başka biriyle s**iştiğini söyledi. Tebrik ettim cesaretinden dolayı. Detaylıca anlatmasını istedim. Her şeyi anlattı ağlayarak sonra yol verdik birbirimize. 4. 5. 6. diye böyle gidiyor işte... Sadece birini affettim. Sonuncu aldatılışımda zaten insanın tek eşli bir canlı olmadığını, olamayacağını kabullenmiştim. Sonra o da bitti.)
         deniz_34
         Yeni sevgilisi beni bile bile bu aldatmaya katılmış ve aynı evde yaşamaya başlamışlar yazık dedi herhalde benim instagram şifrem vardı onda kız benim hesaba girip aramalarda sadece kendi adını bırakmış profili görür görmez anladım ve istek attim anında kabul etti ve fotoğrafları gördüm sonra aradım hesap sormak için ama çok soramadım çünkü "Seni hala seviyorum ama onu da seviyorum kendinle kıyaslama o daha yeni." dedi böyle bir mantığa hesap sorulmaz gram sevilmemişim değer görmemişim, 7 yıl boşa sevmişim asla 17 yaşında sevmemek gerektiğini öğrendim. Hiç kimseyi kıramazlar herkese sevgi dağıtırlar işte
          5kfhmkjghohjkojkcjkskl.ksl.kl.
          erkek arkadaşımı kızım bi erkeyin kucağında yakaladım
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.