Aldatıldığınız Ortaya Çıktığında Karşı Tarafın Verdiği İlk Tepki Ne Olmuştu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Genelde anladığımı söylemeyip ilişkiyi bitiririm. Sizinkini merak ediyorum.
    benita
    Ayrıldığımızı düşünmüş oysa yalnızca tartışmıştık
     issizmadaaam
     Bana aşık, üzülmesin kendine bir şey yapmasın diye konuşuyorum demişti. siktir git onla ol o zaman demiştim, cidden de gidip olmuştu. Teklif bekliyomuş meğer
      sozdedegilgozde
      Şahsen ben bunu fark ettiğimde zaten ayrılmıştık. Kendisine çok güvenirdim. Ancak sonradan ortaya çıkan detaylar aldatıldığım gerçeğini gözler önüne serdi. Sonrasında da yazıp hesap da sormadım. Gerek yoktu.
       plazacalisani
       Bir tanıdığım kendi evinde kendi yatağında aldatılmıştı. Karşı tarafın verdiği ilk tepki ise sen bu saatte gelmezsin ki niye geldin olmuştu.
        hysosiri
        Kuzenimin eşi kendi evinde kendi yatağında aldatmıştı sonra olayı kapatmak için kuzenimin çok yakın bir arkadaşıyla olan konuşmalarını kullanıp kendisini aldattığını iddia edip ailesinin yanına göndermişti. Kızınız beni aldattı diyerek?? Bu nasıl bir yüzsüzlük
         adaletana
         Ben instagrama gelen mesajla anlamıştım, bu arada beyefendi 28 yaşındaydı, bana dediği şey o kız yetimhanede ben ona arada bir yardım ediyorum , meğer hedef şaşırtmış. Ben gerçek kızı bulunca da kızın psikolojik rahatsızlığı var dedi ve ben durmadım, kızla konuşup mesajlarını buldum ikisinin, o zaman kabul edip özür diledi. Cidden şaka gibiydi.
          cekirdeksizkarpuz
          Amcasının kızı ile basılan bi tanıdığın savunması: 'Emmi kızı emmi oğlunun hakkıdır'. Karısı 'o zaman ben de amcamın oğlunun hakkıyım' deyince de 'o hakkını kaybetti artık' diyor.
           meyvesebze
           Kendine zarar vermisti
            buse01
            Ben aldatılmadım ama aldattım sırf biriyle yazıştım diye aldatmış olmuşumm.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.