Aldatıldığınız Halde Çok Sevdiğiniz Birini Tekrar Hayatınıza Sokarken Ne Hissettiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herseyinaktivisti
   Derin bir hayal kırıklığı. İnsanlara zor bağlanan biriyim. Üniversitede birine güvenme gafletinde bulunmuştum. Çok mutluyduk güzel bir ilişkimiz vardı filan. Sonrasında bir anda tepetaklak oldum. Aldatıldım, aşağılandım kendimi çok değersiz ve kötü hissettim. Oldukça karmaşık ve bir tık film gibi olaylar oldu. her ne kadar dilim onu istemese de aslında kalbim istiyordu. Bazen kendi kendime itiraf edemesem de onunla tekrardan birlikte olduğumuz günler hayal ederdim. Hiç ulaşamadım, hiç konuşamadım. Hiç hesaplaşamadım. 2 yıl sonra çıktı geldi bir anda. O kadar heyacanlıydım ki içim içime sığmıyordu. Elbette ki pişkin pişkin özür dilemedi ve kendisinin de çok kırıldığını filan söyledi. ama barışmak istiyordu, orası ayrı. Ne yapacağımı bilemedim. Annemlere filan nasıl kabul ettireceğimi düşünerek ayrıldım bulunduğu şehirden. Ancak ona bakarken bir şey hissettim daha önce hiç hissetmediğim bir şey. Kırgınlık değil, derin bir hayal kırıklığı. O aslında benim sevdiğim, istediğim biri değildi. Karakterden yoksun biriydi. Tek isteğim hesaplaşmakmış meğerse. Her ne kadar zorlasam da kendimi asla içime sindiremedim onu. O hayal kırıklığını atamadım. Geri dönüşü olmuyor bir insan gözünüzden düşünce. Başlığı "aldatıldığınız halde çok sevdiğiniz birini tekrar hayatınıza sokarken ne hissettiniz?" diye düzeltir misiniz editörler?
    mevsimlerdensnbahar61
    Kırılan güven tekrar eskisi gibi olmaz aldatan aldanır onu kendiyle yalnız bırakırım çünkü ondan nefret etmeye bile değmez gibi
     noway
     aşık olunan kişi sizi aldatmışsa bu uzaktan konuşmak kadar kolay olmuyor. bir sürü evli kadın aldatıldığını bildiği halde eşiyle barışıyor çünkü gerçekten seven kadın maalesef çok fazla taviz veriyor kendinden. bunun sonu yok. çok acı tecrübeler bunlar. eskisi gibi olmayacağını bilmek çok acı.
      amakafamiznasiguzel1
      aldatıldığım halde çok sevdiğim birini hayatıma sokmam. beni aldatan birini sevmem ki zaten, sevemem.
       gregory_
       Zor işler, konuşmanın kolay uygulamanın güç olduğu konu sevgi.
        luciferin_kizkardesi2
        Çok zor bişey. Böyle onu affederken kendine ihanet etmiş gibi oluyorsun, çok üzülüyorsun,bazen geceleri uyuyamıyorsun, yanlış mı yaptım diye düşünüyorsun. Bazı günlerde canına tak ediyor siktir olup gidiyim o da bende mutlu mesut yaşayalım diyorsun yapamıyorsun. Bu konuyu çok düşündükçe psikolojik olarak kötü durumlara düşüyorsun. Çok kötü bişey. ALDATMAYIN!
         redblack
         Hiç denemedim. Direkt cikardim. Donup bakmadim, arayip sormadim. Uzulmedim de kinlenmedim de. Son sözüm "Seni tanimama firsat verdigin için tesekkur ederim" oldu.
          benita
          İntikam duygusu hissettim, sonra o intikamı aldım
           dr.rock
           Aldatmanın tek nedeni doyumsuzluk değil bence, çıkmaza düşülen ve yalnız kaldığın anlar hayatın zorluklarıyla harmanlanır yersin o bku. Farkındalık ve güveni yeniden tahsis etmek önemli, o aşamadan sonra yeniden başlanır. Kişiye değil sevgiye verilen şanstır belkide bu.
            cinayetvaraga
            intikam almak istemiştim ama yine vuruldum, kavruldum. Vazgeçemedim. Gitmek istedim kaldım, kaçmak istedim kovaladım, olmadı olduramadım. hep nefret ettim hem de sevdim. ve yine gitti... ava giderken avlandım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.