Aldatan Kadın Nafaka Almalı mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Çoğunlukla kusurlu bir durum olduğu için aldatan kadının nafaka alması mümkün değildir fakat aldatılan taraf ispatlandırmalarını, delillerini iyi sunamazsa işler değişebilir. Aldatan kadının kusurlu olduğuna dair bir ispat bulunmak zorundadır. Bulunmadığı zaman aldatsa bile nafaka ödeme ihtimali artıyor okuduğum bilgilere göre. Eşiniz size aldatsa ve bunu kanıtlayacak yeterli deliliniz olmasa nafaka öder miydiniz ? Ya da aldatan kadın nafaka almalı mıdır ? Aldatmasının asla kabul edilebilir yanı yok bence, kadın ne kadar karşı savunmalar yapsa da işin sonu aldatma olmamalı ben nafaka ödemek istemezdim.
    alengirik
    Ev kızı almazsanız nafaka falan ödemezsiniz. Bir öğretmenle, bir hemşire ile, bir iş kadını ile evlenirseniz nafaka falan ödemezsiniz. Siz bir ev kızı alır, eve kapatır, çamaşırınızı bulaşığınızı yıkatır çocuk yapar sonra ortada bırakırsanız o kızı ölene kadar yada yeniden evlenene kadar nafaka ödersiniz. Türk erkekleri çok garip. Evlenirken ortadoğu kafasında, boşanırken Amsterdam hakları istiyorlar. Kız bakire olsun, daha önce hiç kimse ile beraber olmamış olsun ya da az kişi ile beraber olmuş olsun, evinin işini görsün vs... Evlenirken ortadoğulu adam gibi beklentileri olan adamlar boşanırken avrupalı haklara sahip olamazlar. Kadınları özgür bırakın, çalışan, kendi ayakları üzerinde durabilen kadınlarla evlenin. Kendi ayakları üzerinde duran kadın çocuk yoksa zaten sizden para nafaka falan istemez. Ama siz gidip okutulmamış, iş güç sahibi yapılmamış bir kızı alırsanız, boşansanız bile ömür boyu nafaka ödersiniz. Bu kanun erkekler testesteronlarının keyfine kapılıp kadınların hayatlarını mahvetmesinler diye var. Çünkü Türkiye'de boşanmış kadınlara diğer erkeklerin hangi gözle baktıklarını hepiniz biliyorsunuz. Burası Almanya değil vasıfsız bir kadının hayatını geçindirecek bir iş bulması çok zor. Bu kanun boşanan kadınlar maddi sıkıntıya girip para kazanmak için her yola başvurmasın diye var. Bir de bunu kafaya takıyorsanız evlenmeyin kardeşim. Bir kadınla evlenirken boşanınca ödeyeceğiniz nafakanın hesabını yapıyorsanız evlenmeyin. Kimse sizi zorla evlendirmiyor, evlenmek zorunda falan değilsiniz. İşsiz vasıfsız bir kadınla evlenirken bir ömür onun sorumluluğunu üzerinize alamayacaksanız evlenmeyin.
     yagmur_ults
     Tabi ki hayir. Benim canim annem aldatilmasina ragmen nafaka almadi bu aldatan igrenc insanlarin nafaka taleplerini gördükce midem bulaniyor kaldiramiyorum bu yüzsüzlügü.
      seyya
      benim o... yengem abimi aldatti. simdi bosanma aşamasindalar. nafaka ödemez insallah. Allah onun belasini versin
       yalansadogrude
       Bok yesin.
        sairsel
        Aldatan ama delil bırakmayan kadınlar nafaka almalıdır tabi hatta kendilerine plaket dahi verilmelidir!
         kafatamircisi
         Aldatan ağır tazminat ödesin bence bu yasa şart
          gizemino
          İsteyip istememe mevzusundan baya uzak bir şey yalnız ya sonuçta yasal bir yükümlülük paşa paşa öderdim
           somurtkan_sirin
           nafaka olayi cok sacma geliyor bana ya eli ayagi tutan bi insan niye baskasina bagimli yasasin aldatan birinin almasi zaten apayri sacmalik
            unlimited0
            Hayır tabi ki aldatıyor bi de üstüne para alacak öyle mi? Yok öyle dünya. Bunu yapan kadınlar çok var. Sinirlendim...
             nickimdebileolmaz
             Tabi neden almasın :D
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.