AKP'nin Oyu Yüzde 30'un Altında, MHP'nin Oyu Yüzde 5
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   metropoll seçim anketini yayımlamış. seçim başabaş geçmeyecek, cumhur ittifakını büyük bir hezimet bekliyor. kararsız dağıtılmadan önce: akp 26 chp 17.1 iyip 11.3 hdp 9.7 mhp 5.0 deva 2.2 geçmiş seçimle kıyasladıkları grafiğe bakın. türk lirası gibi eriyorlar.
   https://twitter.com/ozersencar1/status/1468858142461157379
   kaynak
    mrlawyerkk
    E bir zahmet yani ya artık içimizden geçtiler içimizden. Bunlar yine alırsa valla atacağım kendimi bir yerlerden artık bir millet bu kadar aptal olamaz ya.
     sdantart
     Al benden de o kadar
      sairsel
      İktidardan giden oylar aklı başında bir yerde toplanmazsa ülke yine kaostan kurtulamaz! Artan parti sayısı ile beraber kararsızların ve bölünmelerin de sayısı artıyor.
       kalpci
       MHP gibi bir parti değil Türkiye, dünya siyasetinde yok, eşi benzeri olmayan bir kaypaklık örneği sergiliyorlar. Sırf kilit parti konumuna gelsin diye Alpaslan TÜRKEŞ’i bile mezarıyla satarlar mk. Ulan bu AKP davul zurnayla karşılamadı mı PKK’yı. Hani lan sen milliyetçi partiydin. Vay arkadaş bu kişiliksiz tavır tarihe geçer. Ders diye okutulur. Tüm temellerine ihanet ediyor, neden? İsmi için. Ah benim canım milliyetçim ah, bel bağladığınız ideolojiye bak, en kral sol parti gelse sizi mhp kadar madara edemezdi
        gameofdio
        İnsanlar aç kalıyor çünkü ciddi anlamda. Hala belli bi partizan diye tabir edebileceğimiz kesim var ve bu korkunç.
         gizemino
         Bu verilere de guvenemez olduk tabii
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.