ABD'de Yaşamak İsteyenleri Bu Başlık Altında Topluyorum!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   vize olmayan arjantin'e uçakla gidiyorsun, oradan dağ yollarından kolombiya üzerinden kamyon ile meksika'ya geçiyorsun. meksika abd sınırına geldiğinde cebinde paran varsa seni dünyanın öbür ucuna götürecek karteller var paran yoksa gece karanliginda sınır devriyelerine yaklanmadan nehirden yüzerek geçiyorsun (ama dalarak git ve nefesi bir kamisla al) sonra ver elini california. las vegas'da güzel oteller var önce orada yorgunluk atmak için viski iç ve biraz poker oyna ve kaldırım da yürürken elinde basketbol topuyla gezen yankilere fazla bulaşma bir anda basketbol topunu yüzüne patlatıverir nerden geldiğini bilemezsin Aşağıya da link bırakıyorum detaylar orada
   https://youtu.be/wKtZlqVeZwQ
   detaylar
    kania_
    Otostop çekerek gitmek daha mantıklı sanki hasjaka
     -lucy-
     Bırakın ABD'Yİ, Norveçe bilet var mı bilett???
      _gizem_
      isviçre de olur amerika da olur orda yaşayayım da sinek olsam bile olur
       tsukyomi
       Olası 3. Dünya Savaşı'nda karşısında savaşacağım ülkeye gitme nedeni bulmaya çalışıyorum..
        kanadadabiryusuf0
        Ya oğlum ben çok sinirliyim, koskoca Çin çıkıp; Kanada Abd'nin köpeği dedi ya.... Kalbim kırıldı.
         luna__
         ben bir tek yön gidiş rica edebilir miyim
          merivella
          Bear Grylls olmak isteseydik verdiğin tarif doğru olabilirdi.
           asit
           Şöyle bi hayal ettim de.. Meksika-ABD sınırına kadar geldim. Ama karteller paramı alıp götüme tekmeyi bastı.Canımı kurtardığıma şükrettim..
            nobodyy1
            Sonunda bir işe yaradın, en sevdiğim başlıklardan oldu bu. Kendimi bildim bileli hep ABD'de yaşamak istemişimdir. Rocky Mountains dağlarında country music dinlemekten tut taa central parkta piknik yapmanın hayalini kurdum. Bir sinema tutkunu olduğum için, Hollywood'da California t-shirt'i giyip fotoğraf çekmeyi doğal hakkım olarak görüyorum. Tüm bunları geçtim, New York dünyasında bir gece geçirmek için neleeer veririm. Ama işte hayat da kendi oyununu oynuyor, zaman dilimi tamamen yanlış. Benim bundan yetmiş yıl önce dünyaya gelmem lazımdı. O zaman, sadece Casablanca'yı en ışıltılı sinemada izlemek için bütün hayatımı verirdim. Ama gel de bak şu işe, bir kelebeğin bile intihar ettiği şu 21. yüzyılda yaşıyorum. Şikayetimi unutabilirim, hala çok geç değil, bana ABD'ye tek taraflı uçak bileti verebileni arıyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.