10 Yaşındaki Çocuğunu Boğarak Öldürdü: 'Oğlumun Büyüdükçe Günaha Girip Benim Gibi Olmasını İstemedim'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Konya'da apartman görevlisi İsmail K., evinde oğlu Hüseyin K.'yi boğarak öldürdü. ''Evimde birini öldürdüm" diye ihbarda bulunan Hüseyin K., polis ekiplerince gözaltına alındı. Olay, saat 19.00 sıralarında, merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesi Kalemkar İlyas Sokak'ta meydana geldi. Bir sitede apartman görevlisi olarak çalışan İsmail K.., eşinin pazarda olduğu sırada belirlenemeyen nedenle evde 10 yaşındaki oğlu Hüseyin K.'yi boğarak öldürdü. Ardından polisi arayıp 'Ben birini öldürdüm' diye ihbarda bulundu. Eve gelen polis, cansız bedeniyle karşılaştığı Hüseyin K.'nin, İsmail K.'nin oğlu olduğunu belirledi. Minik Hüseyin K.'nin cesedi otopsi için Konya Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. İsmail K. polis ekiplerince gözaltına alındı. "İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim" Cani babanın emniyette verdiği ilk ifadesi de ortaya çıktı. Kendisinin geçmişte çok günah işlediğini ve cehenneme gideceğini söylediği öğrenilen İbrahim Kılınçer'in, 'İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim. İnsan ne kadar yaşarsa o kadar çok günaha giriyor. Ben de oğlumun büyüdükçe günaha girip benim gibi olmasını istemedim. Daha günahsızken onu cennete göndermek istedim' dediği öğrenildi. Oğlunu boğmadan önce karşısına oturtup kendisini öldüreceğini anlattığını da belirten İbrahim Kılınçer, 'Oğlumu karşıma oturtarak onu öldüreceğimi anlattım. Bana anlamamış gibi boş gözlerle baktı. Sonra oğlumdan özür dileyip, sarılıp, öptüm. O da neden özür dilediğimi anlamadı ve 'babacığım' bende özür dilerim dedi ve bana sarılıp, öptü. Daha sonra bacaklarımın arasına alıp ellerimle boğdum. Ellerimde can çekişti ama bir süre sonra can çekişmeleri kesildi. Cinayeti iki haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek yalnız başına pazara gönderdim' diye konuştu.
    sairsel
    Senin derdin günah falan değil vicdasız piç! Gidip tövbe etmek insan gibi yaşamak işine gelmedi. Sende zerre kadar Allah korkusu olsaydı bir insana kıymanın ne demek olduğunu bilirdin!!!
     karolunita-
     Savunmaya bak yaa deliricem. Şu tatlılıktan nasıl senin gibi bir or*spu evladı olsun piç?!?
      kania_
      Yazıklar olsun Allah belanı versin gerizekalı
       seyya
       Allah bin belasini versin
        gollummm
        Belki bu zamana kadar cehennemlik değildin. Artık cehennem de olacaksın! Ve en büyük cehennemin hapiste oğlunun canını aldığın o anı her düşündüğün de olacak!! O kadar dine inanıyorsan cennete cehenneme can almak sana mı düştü!!! Hapiste sana çok güzel davranacaklar. Oğlunu öldüren bakalım neler yaparlar sana!!!
         leecola
         Böyle bir algı mi var. Çocuğum büyüyünce günahkar olmasın diye.. Cezai yaptırımlar tatmin etmiyor artık.. Nasıl olsa 10 sene yerim 5 senede iyi halden dışarda olurim diyen tiplerle dolu cezaevleri. Bu adam birde devlet memuru olacak. Keşke her kuruma, her birime ayrı ayrı işini bilen denetleme memurları gelse veya işe alınırken torpil, ankarada dayın var mi gibi şeyler olmasa...
          efla_tun
          Hiç mi vicdan yok ya çocuğun suratına bakıyorum gözlerim doluyor belki de bağırdı baba yapma diye ama şerefsiz ve vicdansız babası öldürdü yavrucağı
           yagmurals
           başım dönüyor şu an keşke bu haberi okumasaydım. kıyamet kopabilir şu dakikadan sonra benim için. kendisini seven son paragrafı okumasın uyarıyorum.
            minmina
            bu insanlara üreme hakkı verilmemeli işte
             cokbilmisdegilcokbilen
             Ruh hastası. Bildiğin ruh hastası başka bir şey değil.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.