... Terörü. #Doldurun Gelsin2
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _lara_
   Aile evi terörü. 3 ay karantina da aile evinde kalıpta balataları sıyırmayan net bordoberelidir. Baba terörü. Evde koca eşek, orta eşek ,eşek sıpası olarak çağrılıyoruz kardeşlerimle. Umarım amcamın yanında da koca eşek demiyordur. Kuzenimin gülmemek için kendini tutan tipi gozlerimin önüne geliyor. Offf... Kardeş terörü Bakın o soktuğumun kapısını kapatın benim ayarlarımla oynamayın. Bide beni bi salın. Sonuç: kardes terörü hız kesmeden devam eder... Sizin başınıza gelenler?
    handeyakar07
    Dio Terörü.
     mehmet_08
     Yeni çocuğu olan muhafazakar gelin
      who_am_i
      Başlık terörü var başlıklarım sürekli olarak siliniyor
       ladydisko
       anne söylenmesi terörü
        meyvesebze
        Yeni kidem almis teroru
         palmiye
         Artık evlen/Ne zaman evleneceksin terörü.
          redblack
          Akraba terörü E-ticaret kapsaminda instagramdan satış yaparsın, paylaşımının altında şöyle bir yorum: "teyzesinin gülü, ne işlerle de uğraşırmış."
           eski_bi_tanidik
           Gaynana terörü Yakın arkadaş terörü
            asit
            görüntülü arama terörü
             who-am-i
             Hesap banlandı amk
              monaiman
              Hayatın kendisi başlı başına bir terör zaten offfff...
               me_out_bye
               Editör terörü. İnsan görevini layıki ile yapmalı. Güç verilmiş, imkan elinde diye her gıcık olduğuna ban atmazsın. Böyle yetkililer krallar başkanlar müdürler olsaydı. Dünyada şu an insan kalmamıştı. Yaşayamazsın. Her şeyin başı adalet ve saygı. Sen işini düzgün yapıyorsan sana zaten saygı göstereceklerdir. Durduk yere bir insan bir insana neden laf etsin ? Hadi laf etti ? Burada hepimiz birbirimize laf ederiz. Takılma amaçlıdır. Send3 az takilır geçersin. Bende yetki vardı. Dur şunu bir banlayayım ? Bu nasıl bir iş ? Yönetim biçimi ? Görev icra etme ? Öyleyse putin kafasına göre herkese tecavüz etsin öldürsün ? Cani istediğ3 3v alsın. Canı ist3diginin evini yaktırsın ? Böyle işmi olur. Şahsi meseleler ayrıdir iş ayrıdır. Görevi uygun icra edemeyecek insanlara boyundan büyük görev verilmemeli. 14 yaşında bir çocuktan Moderatör olmaz misal. 7den 70e her insanın olduğu bir oturumda oda da salonda. Bu kdr diceklerim. Can sıkıyor, sonra insanlar gidiyor. Burası 3 ay önce incin top oynuyordu. Toplu büyük bir ayıptan sonra. İnsanlar gitti. Sonra yine bizim katkılarimizla ve bazi editorlerin katkisi ile az daha şimdi toparlar gibi oldu. Normale döndu derken. LÜTFEN batırmayın ortamı.
                bisidiyicem
                🤤 tem birazdan toplar hepinizi. 😋 teröristmisiniz siz. nereye düştüm be ya.
                 r4bia_
                 Elalem ne der? Terörü. Hele hele Konya da yaşıyorsanız sizden çok elalem hayatınıza karışır. Konya da şort giyen kızlara vs. Şeyler giydiğiniz andaaa "Şeyini de açsaydın bu az olmuş." derler. Orspu damgası yersin bu söylenenlere laf edersen bide. Arkadaşlarına, giyimine, sevgiline herşeyine karışırlar. Sadece kızlar değil erleklere de aynı muameleyi yapıyolar. Piercing, dövme vs. Şeyleri gördükleri andaa kızlara orospu erkeklere pezevenk diyorlar. Çünkü Konya da ki nerdeysee çoğu insan " hayatta hiç bişey başaramamış herkesin hayatına karışan ve kendine bakmadan başkalarının hayatını kötüleyen BOOŞ insanlar." LGBT üyesi falan Konya meydan da gezse parmakla gösterip " Bu götünden veriyorrr" derler... Vs. Vs. 😒
                  emrenizz_
                  Regl kız knk terörüü :( Çikolata al emre onu al emre bu al emre uuuff 😖 bide karnım ağrıyo git başımdan salak der gidincede allah belanı versin beni bu halde bırakıp gidiyo musunn? Der :(
                   cinayetvaraga
                   teknoloji terörü.
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.