"Şeyma Subaşı Olmak Varken Okumak/Çalışmak Ne Kadar Mantıklı?" Tartışmasının Neresindesin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Son zamanlarda herkesin dilinde bir Şeyma Subaşı. Acun Ilıcalı'dan sonra Meedo, milyarlar, tatiller, lüks arabalar, kapatılan uçaklar derken. Birçok genç kadın Şeyma Subaşı olmanın formülasyonunu aramaya başlamış durumda. Şeyma Subaşı olmak varken neden okuyalım ya da neden çalışayım diye sorgulayan insanların sayısı tahmin ettiğimizden daha fazla. Ben bu sorgulamanın çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Tamam hayat Şeyma'nın yüzüne gülmüş olabilir ama her kadın için geçerli olabilecek bir durum mu bu şimdi? Genç kızların bu zaafını kullanmak isteyen kötü niyetli, istismarcı insanlar olabileceği gibi bu düşünce ilerleyen yıllarda kişiye de bir hayli zarar verecektir.
    amira
    hicbir yerinde degilim. onun kitabini okursam ne ben kendime saygi duyarim ne de baskalari bana saygi duyar. benim ruhum boyle bir hayat yasamayi isteyecek kadar aciz degil.
     kshmr
     Hayatta tek amacı bir insanın sevgili ve koca parası yemek olmamalı, bilmiyorum çok boş bir amaç. Geriye dönüp baktığı zaman, el ile tutulur hiç bir şeyin yok.
      mrlawyerkk
      Bu soruyu insanın bilinç akışında kendine sorması bile büyük saygısızlıktır bana göre. Ne olur kendinize bu haksızlığı yapmayın değerli kadın arkadaşlar.
       -lucy-
       Alıcam sonunda şu kitabı fjenıfsnıfsndkne
        berat_redflag
        Tek amacı zengin götü yalamak olan paragöz piçin tekidir. Meedo yu da çocuk yapıp boşar kesin.
         asit
         Ucunda para ve lüks yaşam var diye asalak olmanın alemi yok..
          kania_
          Bu kadın yüzünden zengin boy kalmadı ben sugar dady bulamicam bunun yüzünden hchfjjfxlktjf
           fairytale-
           Kadın hep 4 ayak üstüne düşüyor hdhdh
            mukan_kagan
            Gemisini yürüten kaptandır. Şeyma Subaşı'da bu kaptanlardan biri ve başarılı bir kaptan. Bize neyse kadının yaşadığı hayattan.
             gizemlicikolat
             Ben başararak mutlu olan taraftayım. Okudum. Üniversite mezunu oldum. Koftiden bi okulda koftiden bi bölümde de okumamış olmama rağmen işsizim. Yani MUTSUZUM. Sadece okulu bitirmeyi başardım. O kadın da böyle bir konuda başarılı ve sahiden de mutlu.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.