"Beni Sevme Üzülürsün" Erkeği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Hem arkadaşlarımdan hem de gelenlerden biliyorum bu tip erkeği. Sohbetiniz güzeldir. Keyif alıyorsunuzdur. Eğleniyorsunuzdur. Konuşma ilerler. Daha keyifli vakit geçirmeye başlarsınız. İş sevgili olmaya gelince olmaz. Flörte bile getirmezler hatta. Dertlerinin sadece vakit geçirmek olduğunu alenen hissettirmekten de asla vazgeçmezler. "Beni sevme, ben yapamam, ben beceremem, ben seni üzerim." Ya pardon da sen kimsin beni üzeceksin reis. Biraz sakin mi olsan??
    benita
    Bu şey değil mi ya ; “psikolojik sorunlarim var benim.. bi tek sana karşı deil herkese boyleyim.. ailemle kötüyüz... bilmediğin şeyler var...”
     busrawashere
     yha anlmyr msn?????? pskjk srnlrm ve uzmk istmyym sni annm bbmda byle almny gitxem bn ztn
      amakafamiznasiguzel1
      insan seçerek aşık olmaz. bi bakar hasssktiiiiirrrr. "beni sevme" lafı fazlasıyla mantıksız zaten :D koşosol poroblomlorom vor. aolovo mosololor. çok kotoyom, doprosyondoyom....vs vs. geç abi bunları
       gregory_
       Erkeğe reis diye hitap direkt üzüntüyü hak etme sebebi,tüm kadınlar için.
        sigmundfreud
        Ve karşısında "Sen kimsin de beni üzeceksin" diyen kadın
         who_am_i
         Sevme
          redblack
          Kendinden uzaklastirma yöntemi degil mi bu? Özel alanina cok fazla mudahalede bir uyarirsin, iki uyarirsin, ucuncu de üzerim seni olur o.
           rosemary_
           Böyle deyip sonra aşık olan tipleri de mevcut
            dr.rock
            Ben bunu bi defa yaptım lan ama ciddiydim yani, öle artislik yapmak için diil yani. Başkada yapmadım. Neden beni sevince üzülsünki... Bi sn lan, olm kafamı açtınız ha, yok ya beni sevince üzülmez ya... Yorulur... ara ara üzülür, o kadar da olur demi. Ya iğrendiğim bi tip miyim neyim... Haklısın kardo mal tipler bunlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.