ezgisarikaya
    üniversitede bi kırığım vardı. bir dönem çok güzel vakit geçirmiştik ve aramızda küçük bi şeyler yaşanmıştı.


 o küçük şeylerden aldığım keyifle kafamda ona bir profil çizmiştim, olabilirdik yani biz imkansız değildi. evet birkaç pürüz vardı ama pürüzsüz ilişkidense biraz aksiyonlu olmaısını tercih ederdim. 


 aradan da biraz zaman geçince Instagram’dan storilerimize cevap vermeye falan başladık arada da snapleşiyoduk… Snapchat’i kullanan son insanlar biz olabiliriz gerçekten.

 neyse olaylar yeniden hareketlenince biz buluşma kararı aldık o klasik ‘bi kahve içmez miyiz?’ teklifini reddedemedim sonunda ne olacağını adım gibi bilsem de… sözleştik, anlaştık falan ben gittim Kordon’da anlaştığımız mekana. 15 dk geçti gelen yok, 1 saat geçti gelen yok bunu aradım en son telefonu direk meşgule düşüyor önce anlamadım. sonra girdim whatsapp’a fotom gitmiş :d Instagram’a girdim tabii ki engellenmişim.

 öyle oturduğum yerde kaldım… salak gibi aldım kahvemi Instagram bızıklamaya başladım öyle böyle ekilmedim yani.

 aradan 2-3 ay geçti bi storide o çocuğu gördüm. caption da şu ‘iyi ki doğdun kardeşim’ meğer benim diğer bir kırığımla o aradan geçen zamanda çok yakın arkadaş olmuşlar. benle buluşmadan önce de anlattığı için orada patladık gibi oldu diye tahmin ediyorum ama kesin olarak ne olduğunu öğrenemedim yapcak bi şey yok ne diyelim ahhaha

    Günün En Popüler Başlıkları