Zor Yoldan Öğrendiğiniz Hayat Dersleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  adminn
  adminn
   sardunya
   Bazen ne yaparsan yap senin hayatında olmak istemeyen birisini geri çeviremezsin. Çevirdiğini sanarsın ama asla geri gelmez. Gelse bile eskisi gibi olmaz. Bazen su akar yolunu bulur demek her şeyden daha önemlidir.
    onr_acbdms
    Yalnızlığı tercih etmişsen, başkasının seni sevmesini, sana ilgi göstermesini, seninle arkadaş olmasını, arkadaş ortamının kalabalık olmasını bekleme. Neden yalnız kalıyorum, kimse niye beni sevmiyor, neyi yanlış yapıyorum, niye sağlıklı ilişkiler kuramıyorum diye ağlayıp insanları suçlama sorun sensin. İyi bir çevreye sahip olmak istiyorsan daha çok konuş, daha aktif ol, daha çok zaman ayır. Öyle yattığın yerden arkadaşım olsun, yok sevgilim olsun, arkadaş ortamım iyi olsun kafasını bırak. Kalk bir aynaya bak, niye yalnız kaldığını sorgula, neyi yanlış yaptığını. Kaybedecek bir şeyin yok, kimse seni yemez, çevren kalabalık olmasın ama arkadaşın olsun. Kendini karanlık kutu gibi görmeyi bırak. İnsanları sevmiyorum yok öyle yok böyle ayaklarını geç. Tatmadığın duyguları sana ancak başkaları yaşatır, kendin yaşayamazsın.
     badideasensei2
     KİMSEYE çok fazla güvenme. İçinden geleni yap, kasma, sonra çok geç olabiliyor.
      innocentghost
      Sevdiklerinizin her anında kıymetini bilmek... Bazen üzebiliriz,üzülebiliriz,kızabiliriz,kızdırırız. Bunların hepsi olabilir gayet doğal hepsi. Yalnız hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz. Saçma sapan şeyler için küsüyoruz. Bunları yapmamayı öğrendim çünkü bazen geç oluyor yetişemiyorsun.
       zerdustttt
       Her şeyi deneyerek, hata yaparak öğrenecek kadar çok değil zamanınız..gözlemleyecek de öğrenin…zamanı hunharca, parayı dikkatlice harcıyorsunuz.. zaman paradan daha değerli… öğrenin bunu çok geç olmadan..
        kafatamircisi
        Doğru kararlar alın, doğru kararları da tecrübe ederek öğren, nasıl tecrübe sahibi olunur dersen yanlış kararlar alarak.
         marvelhulk
         hiç kimse vazgeçilmez değil bu hayatta bunu öğrendim ben kimseye kendinizi adamayın
          kalpci
          Benim orospularla hiç bir derdim yok Tüm derdim orspu çocuklarıyla
           greg0ry
           Behzat Ç de masada söylenen o söz , Deveye diken , İnsanı .... Yaranir her şeyi özetliyor🤐
            evet_efendim
            biberin tadına bakmadan ağzıma atmamam gerektigi
             gulfemkaya
             Arkadaşınız sizi sevgiline satabilir çünkü büyüdükçe bu arkadaşlık ilişkileri daha da küçülüyor ya sanki
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.