Zor Anlarda Bayılma Numarası Yapan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Lisede böyle bir arkadaşım vardı. Buradan ona sevgilerimi iletiyorum. Herifin ne zaman başı sıkışsa bayılma numarası yapardı. Bu konuda baya da yetenekliydi. Umarım oyuncu falan olmayı başarmıştır. Hoca mı gerildi bayıl, anne mi kızdı bayıl, kız arkadaşınla mı tartıştın bayıl. Her şartta ve koşulda bayılabiliyordu.
    meyvesebze
    Kaynanam
     benita
     Güzel yöntemmiş de ben gülerim
      dr.rock
      benzeri , Bizim meslekte dr hemşireye bir hatası için bağırırsa ve haklıysa hemşireninde diyecek bşiyi yoksa ağlar, kesin ağlar... şaşmaz
       ladydisko
       anneannemin bir arkadaşı var istemediği bir konu açılsa ya da bir şey olsa fenalık geçirmiş gibi yapıyor bunun gerçek olmadığını ispat etmeye çalışanlarıda çenesiyle alt ediyor
        redblack
        Hee dukkanda olduydu, hirsizlik yaparken yakalandi, bayildi falan derken, kolonya icin arkami döndüm, kayboldu yok 😅
         okadin
         Annemin halası var. Allah sağlıklı ömür versin 90'lı yaşlarında. Annemin hatırladığı kadarıyla ailenin ilgisini çekmek için sürekli baygınlık geçirme numarası yaparmış. Onun için yalnız ve ilgisiz kalmak tahammül edilebilir bir şey değilmiş o zamanlar. Korktuğu başına geldi bugün o kadar yalnız ki. Bizler bir şekilde yanında olmaya çalışıyoruz ama hayat koşturması arasında pek mümkün değil. Başlığı görünce büyük hala geldi aklıma. Yani bu insanları hor görmemek lazım. İlgisiz ve sevgisiz insanlar bu yola başvurur genelde. Çevredekilerin ilgisini çekmek için.
          duyarplus
          Sorunlarla başa çıkamayacak kadar aciz durumdaki insandır.
           detokssuyu
           İtiraf ediyorum. Annemle gerçekleşen bir tartışmada ben de bayılma numarası yaptım. İş çok kötü bir yere doğru gidiyordu. Asla toparlayamazdım. Mecburdum. 10-15 saniye sürdü zaten. Annem anladı, daha da sinirlendi. Devamını anlatmayayım isterseniz. Bir hayli üzücü olaylar silsilesi diyeyim.
            peripedia
            Hiç aklıma gelmezdi. İyi oldu öğrendiğim. Neden olmasın? Yetenek gerektiren bir eylem en nihayetinde. Herkes öyle bat diye yere düşüp bu durumu sürdüremez. İlk başım sıkıştığında deneyeceğim.
             me_out_bye
             En büyük teyzem. İlgi manyaklığıdır. Zor an olmasına bile gerek yok çok fazla istediği zaman bayılma moduna geçebilir. -- Duygu sömürüsü de denilebilir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.