Zombili Dünya Stratejileriniz Hazır mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   thekmk
   Bilirsiniz, özellikle Y ve Z kuşağının geçmişte yaşanmış anılarından bir dönem gibi olan, o derece yakından tanıdığı, yaşanmamış bir düzende hayatta kalıp bugüne ulaştığı bir "Zombi Evreni" gerçeğimiz var. The Walking Dead, Resident Evil Serileri, Z Nation, World War Z, I'm Legend ve daha birçok büyük yapımın başka bir evrendeki yaşantımızı konu aldığı zombi diyarlarına oldukça aşinayız. Efendim, "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz" demişler atalarımız. Ya bu ateş gerçek olur da bir sabah uyandığımızda zombilerin evreninde yaşamaya başlarsak... İsterim ki stratejilerimiz birbirimize ışık olsun, haydi taktiklerimizi paylaşalım.
    fairytale-
    Bana 'beyiğğn beyiiiğnn ' diye geldiklerinde valla beyim yok diyeceğim . Salağız ama aptal değiliz .
     merivella
     Olabilecek tüm felaket senaryoları için ürettiğim olağanüstü kaçış yöntemim olan yorgana sarılıp balkondan atlama tekniğini uygulayacağım.
      kalpsiznota
      Ben öncelikle bir kantinde çalışıyorum pencerelerinde demir parmaklıklar var kapıları demir bizi bir süre korur zaten yemek de var ama elektrik gideceği için dondurulmuş ürünler sıkıntılı olur sadece okula açılan normalde iki kapısı var bir kapısı tahta depoda fazlasıyla sıra var bu sıraları kapanın önüne koyarak kendimi garantili korumaya alicağım anahtar zaten kasanın oradaydı birde bir tek pencerede demir parmaklıklar yok o yüzden girmek için orasını kullanabiliriz. Arkadaşımın abisinin eczanesi var bu tür durumlarda ilk eczaneler yağmalanir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir. Okulun engelli rampası yüksek ve her gözüküyor oraya bir gözcü dikerim evde kamp malzemeleri ile okula taşırım sıraları yatak yaparız kurtarabildiğimiz herkesi alırız ilk biraz yavaş yavaş okulu ele geçirip güvende kalırız sonrasını düşünürüz.
       asit
       Önüme çıkan her bir zombinin boynuna birer tane Fenerbahçe atkısı takıp bedava beyin dağıtıyorlar diye Trabzon istikametine yönlendiririm.. Hem aç kalırlar hem canlarından olurlar.
        wanderlust_r
        Hazır değil. Gelsinler öyle bakicam . Olmadı stratejisini beğendiğim birinin himayesine girerim afagdhj
         midnight-x
         Katanamı kapar Miyamoto Musashi gibi dalarım. Taş üstünde taş gövde üstünde baş bırakmam. Mühimmat sıkıntısı yok. Kılıçlarla da aram iyidir.
          bizimkiz
          the walking deadmiş miş miş ölülerin şafağını izledim ben atalarından biliyorum küçücük yaşımda hesaplar kitaplar yaptım 'başından vurun başından!!!!'
           mrsnl33
           Yüzümü gözümü boyayıp, " bende sizdenim" derim 😂😂
            peripedia
            Zombili bombili bom. Böyle tanımlayınca çok ciddiye alamadım zombiyi falan şimdi.
             kalpci
             Ben hazırım; The Walking Dead ve Fear the Walking Dead'i 2 defa bitirdim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.