Zombi Angelina Jolie'ye Verilen 10 Yıllık Hapis Cezası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Şu kızı hepiniz biliyorsunuzdur. Bir ara Instagram'da filan baya bir dolaşmıştı haberleri fotoğrafları paylaşıyordu. Kendisine gençleri yolsuzluğa teşvik etme suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Bir gazetecide serbest bırakılması için kampanya başlattı. Kadının gerçekten benim nazarımda korkunç olduğunu kabul ediyorum. Ancak, bu kadın bildiğim kadarıyla çocuklara ve gençlere yönelik bir iş yapmıyor. Yargı dağıtmak zorunda mı? Hayatını göz önünde yaşayan şahısların çevreye karşı sorumlulukları her daim olmak zorunda mı bilemiyorum. Bir dönem bizde de Danla Biliç, çocuklara iyi örnek olmadığı için suçlanmıştı. Böyle bir zorunluluk olduğunu düşünmüyorum.
    dr.rock
    Çocuğuyla ilgilenmeye vakit bulamayan ebeveynler genellikle bu tür söylemlerin ve tavırların destekçisidir. Çocuğuna bu tür içerikleri izletmemek, izleyeceğini biliyorsa öğretmek ve takipte kalmak gerekir. Ama o zamanda kendisi yasak elmayı izleyemez tabi
     patronicee
     Bir insan kendine bunu neden yapar ki Allaaammm yareppimmm? Bu kadına gelene kadar o kadar çok kötü örnek var ki? Bırakın kadının ne istiyorsa yapsın, okadar estetiğe 10 yılı zor görür zaten
      gregory_
      Çocuklara önce ana babaları iyi örnek olsunlar, ille bir örnek gerekiyorsa.
       ali-vercetti
       insanlar ilgi çekmek için böyle leyler yaparlarsa ben de oturduğum yerden oh iyi olmuş derim
        me_out_bye
        Coğrafya kaderdir. Berbat bir yerde doğmuş. Tanrı kurtuluşunu sağlasın 🙏🏻 Devlet zorbalığı ile bu ceza kesilmiştir. Kadın özgürdür kendi bedeni ile istediğini yapabilir. Senin onun hayatına karışacak bir hükmün yoktur. Herkes insandır ve eşittir. İnsan insana kulluk yapmamalı. İnsan insana tanrıcılık oynamamalı. Bu kıza ders eğitim bilgilendirme cezası veririm. Haftada bir kaç gün bir ofiste ders alır bilgili insanlardan ve aydınlanmasını sağlamaya çalışırım. Kalan hayatını güzel yaşaması. İnsanları bu yollara iten heves veren bunu onlara yapan ASIL SUÇLU olarak estetik cerrahları cezalandırırım. Ağır şekilde. (Bir daha bu olaylar yaşanmasın diye) Bu kıza 10 yıl hapis veren devleti. Devlet yetkililerini dizlerinin üzerine çöktürür halka açık meydanda İdam ettiririm. Ateşli silahla. Bizzat kendim. The End.
         helena22
         sırf görünüşü yüzünden mi? te allam önce içeri çocuk tacizcilerini atsınlar
          eflayilmaz
          Ya herkesin hayatlarına, giyimine, duruşuna, vücuduna çocuklar altında karışmak, onları toplumdan ayrıştırmak ne kadar doğru?
           plazacalisani
           Ya evlerden ırak. Tövbe tövbe..
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.