Zihin Gücü ile Kas Yapabileceğine İnanan İnsan Sayısındaki Artış
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Zihin gücü ile kilo verme yöntemini hepimiz denedik çok da başarısız olduk, şimdi sıra geldi zihin gücü ile kas geliştirmeye. Tabii bu öyle düşünüyorum öyleyse varım gibi bir durum değil. Motor nöronların uyarılması sonucu gelişiyormuş kaslarımız. “Beyinden motor nöronlara gönderilen sinyaller ne kadar güçlü olursa kas gücü de o kadar artar.” düsturuna dayanıyormuş olay. Hiç inandırıcı değil ama varsa deneyenler, konu ile ilgilenenler merak ettim mevzuları. Bu arada Gain'de konu ile alakalı 7 dakikalık güzel bir belgesel var, haberiniz olsun.
    me_out_bye
    Kas doğru beslenme ve hareket ile yapılır. Zihnini doğru beslenmeye ya da hareketler odaklar bunları yapabilirsen yine kas yaparsın evet zihninde yardımcı destek olmuş olur ama zihnin o kasları yapmış sayılmaz. Sonuçta yine beslenme ve hareketten dolayı yaptın. Öyle yapılıyor.
     hknbyrm
     Oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur. Sadece düşünerek efor harcamadan olmaz o iş
      gizemino
      Yine farklı kulvarda çalışmamız başlamış
       gulfemkaya
       İnsan sayısındaki bir artışın sebebi de neden ben olmayayım diye düşünenler
        mrlawyerkk
        Çeşitli makinelerle bunu yapıyorlar ama öyle eve yatayım düşüneyim değil buradaki olay zaten nörolojik çalışmalarla mümkün.
         gundemss
         Kilo verme olur gibi de kas imkansız ya 5 6 ayda ufak ufak kas kazandım iyi beslenmene rağmen zihin gücü zor gibi skdöfö
          alevalevay
          hahahah ciddi mi ya bu ?? insanlar gündem olmak için iyice saçmalamaya başladı
           zerdustttt
           totonu kaldırıp o kasları parçalayıp uygun beslenme ve dınlenme ıle kas yuzeylerındekı yırtıkları tamır etmedır kas kutlesının artısı..bu yıkım va tamır sureklı devam eder ve kas kutlenız artar...her sporcu bılır bunu....bılmeyenler mı..koca kıclarınızla bı defolup gıdın....
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.