Zeytinli Rock Festivali'nin Yasaklanması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   “Vatandaşlarımız tarafından yapılan yoğun şikayet ve yakınmalar göz önüne alınarak, kamu güvenliği ve sağlığı, toplumun huzuru, çevrenin korunması amacıyla uygun görülmemiştir.” Balıkesir Burhaniye Kaymakamı Beyefendi bu gerekçe ile iptal edildiğini duyurdu efendim festivalin. Yoğun şikayet ve yakınmalar varmış bir rock festivalinden neden yakınır ki insanlar ben buraya daha çok takıldım mesela.
    darkomikhanem
    kim şikayet etti diye sorsan tanık koruma programına sokarlar adamlari
     sairsel
     Toplumda çok enteresan ve hazin bir şekilde eğlenen insanlara karşı bir önyargı, tepki, hatta ve hatta nefret var. Bir yerde konser veya festival olunca alttan alttan söylenenleri duyuyorum. Yok efendim gençler oraya açık saçık gelecek, yok efendim orada içki içilecek falan filan! Gitmeyecekleri konserin, katılmayacakları etkinliğin derdine düşüyorlar. İnsanları bi salın bi rahat bırakın arkadaş!
      jarlvarg
      protestolardan korkuyorlar ama iyice de antipati topluyorlar. gençlik ve rock silkeler yönetenleri, böyle devam sonlarini hizlandiriyorlar. kim sikayet edicek ya yalanci sahtekarlar.
       bobodio
       parmaklar onlara mi giriyormuş
        cimilli
        'Vatandaşlarımız tarafından yapılan yoğun şikayet ve yakınmalar göz önüne alınarak,' Burhaniye'de daha ilk defa zeytinli rock festivali yapılacaktı. Ne yoğunu, ne şikayeti, ne yakınması mk?
         silmarillion
         Hayret bu sefer buradan seni cimere şikayet edeceğim diyen biri çıkmamış🙄bir dio klasiğidir de...
          hayalperestbirii
          tüm güzel şeyler ne yazık ki yasaklanıyor yazıklar olsun
           sihirbaz
           bu ön yargıları sebebi çok enteresan gerçekten hala anlayamıyorum garip
            kojiro-
            Bunlar hayatinda mutlu olmus insanlar degil dolayisiyla mutlu olan eglenen insanlari gormek istemediklerinden yasakci zihniyetiyle hareket ediyorlar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.