Zenginlerin Nasıl Para Harcayacaklarını Bilmemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   android_dahaiyi
   benim o kadar param olsa neler yaparım neler. çocukken ailem beni müzik, resim kurslarına gönderememişti. arada bunun vicdan muhasebesini bile yaptırıyorum onlara hehe. ne yapalım paramız yoktu derler hhehe. neyse işte zengin olsam var ya en boktan müzik aletinin kursuna bile giderim. şu kıytırık kendine güven kişisel seminerlere bile belki bir şey öğrenirim umuduyla izlerim. sürekli ama sürekli kendimi geliştirebileceğim, öğrenebileceğim yerlere gider onlara para harcarım. bunu şu nedenle söylüyorum. zengin birkaç akrabamız var ve çocukları bir işe yaramaz. ne kendilerini geliştirmişler, ne düzgün eğitim alabilmişler. o kadar imkanları olmasına rağmen hem de. anca yiyip içip sıçıp iphone alıyor aq
    gossipdio
    Off giyim konusunda gerçekten bilmiyorlar. Paraları saçma saçma yerlere yaptırıyorlar sırf marka olduğu için
     kalpci
     Ülke ortalamasına göre zengin sayılıyorum, saçma sapan harcama yapmam, param var diye 5 değerine 15 vermem, paranın artisliğini yapmam, beni tanıyan paramı bilmez, bir kaç kuruma yardımda yapıyorum allahıma şükür. Peki neden böyle ? Çünkü benim ailem beni yvşak bir pç olarak yetiştirmedi. Bu darboğazda bunca insan açlık çekerken gözlerine soka soka lüxe düşmek katıksız oç luğudur
      beril_sudee
      giyim konusunda berbatlarr keşke birisi onları uyarsaa
       eksi_pirasa
       özellikle moda konusunda gerçekten berbatlar. o kadar para harcıyorsun bari güzel bir şey al değil mi? eğitime gelmek dahi istemiyorum.
        silmarillion
        Öyle bir güzel biliyorlar ki, abi musluğun sağlamsa ve sağlam kalması için bazı ticari şerefsizliklere açıksan parayı nasıl harcayacağın önemli değil.
         biribizidurdursuncanim
         Özellikle zengin doğmayanlar bu konuda kendini çok belli ediyor. Kafa karışıyor tabi o kadar parayı daha önce hiç görmemiş tabi.
          merhababenanne
          Bazı insanlara zengnlik yakismiyor . Allah'ım gör beni
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.