Zengin Yapınca Çapkınlık, Fakir Yapınca Sapıklık Denmesine İtirazım Var!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Arkadaşlar hassas bir konu. Kalbimde yaradır bu. Ayrıca fikirleriniz herkes tarafından önemlidir. Şimdi mesela ben 50 yaşında olsam yürüdüğüm kadın 20 yaşında olsa ne dersiniz? Hiç böyle aşkın yaşı yoktur mu dersiniz? Dürüst olun. Eğer Acun Ilıcalı olsaydım, çapkın olacaktım. Ahmetsakar olarak sapık olurum. Buna itirazım var! İkimize de çapkın diyin lütfen. Sapıklık başka bir şey.
    cherry-cupcake
    İki gönül bir olduktan sonra kimsenin size bir şey demesine gerek yoktur. Kulağını tıkasan iyi edersin.
     arda1011
     capkinsin kardesim
      nobody1
      Işte bazı insanların görüşleri parayı görünce değişiyo bi an. Bu yüzden de diğer insanları, paralarına göre, hayat şartlarına göre otomatik olarak sınıflandırıyolar...🤦🏻‍♀️ Değişik yanii...🤷🏻‍♀️ ( bu arada aşkın yaşı yoktur... 😏)
       alevalevay
       acun ılıcalı bunun en güzel örneği olabilir. 20 yaşındaki kızla başkası gezip tozsa muhtemelen bambaşka bi tavır olurdu
        benita
        Zengin adamların parası yettiği için çapkınlık yapmalarına gerek kalmıyor bence 😄
         ketcaplisarma
         Sevebilirsin ama oradaki "yürümek" kelimesi çapkınlığa girer. Ama Aşık olmak ile yürümek kulağa bir gelmiyor. Yürüme işini aşık insan yapmaz ki çapkın insan yapar. Aşk olmayabilir ama hoşlantı denilebilir...yani buna aşk denmez ahmetcim:) Çapkınlık şöyledir, her zaman her insandan hoşlanırsın bi onu seversin bi bunu seversin yürürsün, kısaca gönül eglendirmektir ama sapıklık ise aklının başka yerlerde olmasıdır ve art niyetli olmaktır yıldan çıkmışlardır.hem zenginlere de sapık denilebilir.
          baris-kocer
          pubg de bile kıyafetlerine ve elindeki silahına göre karşılıyorlar kardeşim sen ne diyorsun:D
           ozanesi
           Eğer bir taciz (sözlü, fiziksel vs ) olayından bahsetmiyorsak katıldığım durum. Parası olmayan erkek yazınca ay abaza, yok sapık yok bilmem ne. Zengin yazınca, ertesi gün çiçek gönderince ya hooofff. Siz kadınlar paranın kölesisiniz kölesi
            nyksky
            Zengin, fakir tüm sapık ve çapkınlara ders niteliğinde ders verilir efendim. Adam olun önce. Ruha, zihne ve kalbe yaklaşmayı bilin. Yaklaşmanız istenmiyorsa da uzaklaşmayı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.