32
2.6.2020
Zengin Yapınca Çapkınlık, Fakir Yapınca Sapıklık Denmesine İtirazım Var!
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ahmetsakar
   Arkadaşlar hassas bir konu. Kalbimde yaradır bu. Ayrıca fikirleriniz herkes tarafından önemlidir. Şimdi mesela ben 50 yaşında olsam yürüdüğüm kadın 20 yaşında olsa ne dersiniz? Hiç böyle aşkın yaşı yoktur mu dersiniz? Dürüst olun. Eğer Acun Ilıcalı olsaydım, çapkın olacaktım. Ahmetsakar olarak sapık olurum. Buna itirazım var! İkimize de çapkın diyin lütfen. Sapıklık başka bir şey.
    cherry-cupcake
    İki gönül bir olduktan sonra kimsenin size bir şey demesine gerek yoktur. Kulağını tıkasan iyi edersin.
     arda1011
     capkinsin kardesim
      nobody1
      Işte bazı insanların görüşleri parayı görünce değişiyo bi an. Bu yüzden de diğer insanları, paralarına göre, hayat şartlarına göre otomatik olarak sınıflandırıyolar...🤦🏻‍♀️ Değişik yanii...🤷🏻‍♀️ ( bu arada aşkın yaşı yoktur... 😏)
       alevalevay
       acun ılıcalı bunun en güzel örneği olabilir. 20 yaşındaki kızla başkası gezip tozsa muhtemelen bambaşka bi tavır olurdu
        benita
        Zengin adamların parası yettiği için çapkınlık yapmalarına gerek kalmıyor bence 😄
         ketcaplisarma
         Sevebilirsin ama oradaki "yürümek" kelimesi çapkınlığa girer. Ama Aşık olmak ile yürümek kulağa bir gelmiyor. Yürüme işini aşık insan yapmaz ki çapkın insan yapar. Aşk olmayabilir ama hoşlantı denilebilir...yani buna aşk denmez ahmetcim:) Çapkınlık şöyledir, her zaman her insandan hoşlanırsın bi onu seversin bi bunu seversin yürürsün, kısaca gönül eglendirmektir ama sapıklık ise aklının başka yerlerde olmasıdır ve art niyetli olmaktır yıldan çıkmışlardır.hem zenginlere de sapık denilebilir.
          baris-kocer
          pubg de bile kıyafetlerine ve elindeki silahına göre karşılıyorlar kardeşim sen ne diyorsun:D
           ozanesi
           Eğer bir taciz (sözlü, fiziksel vs ) olayından bahsetmiyorsak katıldığım durum. Parası olmayan erkek yazınca ay abaza, yok sapık yok bilmem ne. Zengin yazınca, ertesi gün çiçek gönderince ya hooofff. Siz kadınlar paranın kölesisiniz kölesi
            nyksky
            Zengin, fakir tüm sapık ve çapkınlara ders niteliğinde ders verilir efendim. Adam olun önce. Ruha, zihne ve kalbe yaklaşmayı bilin. Yaklaşmanız istenmiyorsa da uzaklaşmayı.
             heygidigocadunya00
             Fakirin gayri meşru çocuğu olursa piç, zenginin olursa yasak aşkın meyvesi olur. fakir kız peşinde koşarsa sapık, zengin koşarsa playboy olur. fakir toplanırsa çete, zengin toplanırsa toplantı olur. fakir çalarsa hırsızlık, zengin çalarsa yolsuzluk olur. kavramların bile cepteki paraya göre değiştiği bir dünya'da adalet arıyoruz. Ey gidi düttürü dünya.😏😏
              mevsimlerden-sonbahar61
              Şimdi yürüdüğün kadında sana yürüyorsa ve sen fakirsen müthiş bir zekaya sahipsindir ki 20 yaşındaki bir kadın 50 yaşındaki bi adama da bakıyorsa ya cebi sağlamdır ya zekası der susarım
               zodyakli
               Gerçekten öyle mi diye biraz kafa yordum da. Haklı olabilirsin. Ne kadar parası olduğu değil de, ne iş yaptığı daha önemli sanki. Çünkü bazı meslekler kutsal ve havalı olduğu için o mesleğe sahip birini sapık olarak adlandırmak işimize gelmiyor konduramıyor olabiliriz. Evet olabilir.
                samyeli90
                İsterse multimilyoner olsun sapık sapıktır
                 doctor-what
                 iki taraf da okeyse sıkıntı yok benim için. Yani beni bağlayan bi mevzu mu var ki?
                  asil35
                  Bahsettiğin konu üzerinde haklısın fakat Sapıklık bambaşka Bir şey çapkınlık başka. Çapkın flörtöz ilişki biçimini benimsemiş olandır. Şu olabilir ama yasak aşkın meyvesiyle gayrimeşru çocuk ayrıştırılıyor.
                   szambakci
                   Ne güzel söylemiş merhum Neşet ERTAŞ üstad "Zengin isen ya Bey derler ya Paşa Fakir isen ya Abtal derler ya Cingan haşa" (Dertli Yoldaş' ı dinlemenizi öneririm)
                    nasilyilandimi
                    Zengin, iyi giyinimli bir kişi, sokakta tanımadığı birisine 'telefonunuzu kullanabilir miyim' diyebilir. Ben desem kapkaççı muamelesi görürüz
                     noobzac
                     Dolmuş çöp tenekesi taşar. Nefret söylemini dikkate almamak lazım.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.