Zengin Yapınca Çapkınlık, Fakir Yapınca Sapıklık Denmesine İtirazım Var!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Arkadaşlar hassas bir konu. Kalbimde yaradır bu. Ayrıca fikirleriniz herkes tarafından önemlidir. Şimdi mesela ben 50 yaşında olsam yürüdüğüm kadın 20 yaşında olsa ne dersiniz? Hiç böyle aşkın yaşı yoktur mu dersiniz? Dürüst olun. Eğer Acun Ilıcalı olsaydım, çapkın olacaktım. Ahmetsakar olarak sapık olurum. Buna itirazım var! İkimize de çapkın diyin lütfen. Sapıklık başka bir şey.
    heygidigocadunya00
    Fakirin gayri meşru çocuğu olursa piç, zenginin olursa yasak aşkın meyvesi olur. fakir kız peşinde koşarsa sapık, zengin koşarsa playboy olur. fakir toplanırsa çete, zengin toplanırsa toplantı olur. fakir çalarsa hırsızlık, zengin çalarsa yolsuzluk olur. kavramların bile cepteki paraya göre değiştiği bir dünya'da adalet arıyoruz. Ey gidi düttürü dünya.😏😏
     baris-kocer
     pubg de bile kıyafetlerine ve elindeki silahına göre karşılıyorlar kardeşim sen ne diyorsun:D
      alevalevay
      acun ılıcalı bunun en güzel örneği olabilir. 20 yaşındaki kızla başkası gezip tozsa muhtemelen bambaşka bi tavır olurdu
       asil35
       Bahsettiğin konu üzerinde haklısın fakat Sapıklık bambaşka Bir şey çapkınlık başka. Çapkın flörtöz ilişki biçimini benimsemiş olandır. Şu olabilir ama yasak aşkın meyvesiyle gayrimeşru çocuk ayrıştırılıyor.
        nyksky
        Zengin, fakir tüm sapık ve çapkınlara ders niteliğinde ders verilir efendim. Adam olun önce. Ruha, zihne ve kalbe yaklaşmayı bilin. Yaklaşmanız istenmiyorsa da uzaklaşmayı.
         ketcaplisarma
         Sevebilirsin ama oradaki "yürümek" kelimesi çapkınlığa girer. Ama Aşık olmak ile yürümek kulağa bir gelmiyor. Yürüme işini aşık insan yapmaz ki çapkın insan yapar. Aşk olmayabilir ama hoşlantı denilebilir...yani buna aşk denmez ahmetcim:) Çapkınlık şöyledir, her zaman her insandan hoşlanırsın bi onu seversin bi bunu seversin yürürsün, kısaca gönül eglendirmektir ama sapıklık ise aklının başka yerlerde olmasıdır ve art niyetli olmaktır yıldan çıkmışlardır.hem zenginlere de sapık denilebilir.
          nobody1
          Işte bazı insanların görüşleri parayı görünce değişiyo bi an. Bu yüzden de diğer insanları, paralarına göre, hayat şartlarına göre otomatik olarak sınıflandırıyolar...🤦🏻‍♀️ Değişik yanii...🤷🏻‍♀️ ( bu arada aşkın yaşı yoktur... 😏)
           szambakci
           Ne güzel söylemiş merhum Neşet ERTAŞ üstad "Zengin isen ya Bey derler ya Paşa Fakir isen ya Abtal derler ya Cingan haşa" (Dertli Yoldaş' ı dinlemenizi öneririm)
            ozanesi
            Eğer bir taciz (sözlü, fiziksel vs ) olayından bahsetmiyorsak katıldığım durum. Parası olmayan erkek yazınca ay abaza, yok sapık yok bilmem ne. Zengin yazınca, ertesi gün çiçek gönderince ya hooofff. Siz kadınlar paranın kölesisiniz kölesi
             arda1011
             capkinsin kardesim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.