5
22.3.2020
Zaman Kaybı Dediğiniz Filmler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   burciko
   Sessiz Bir Yer filmini gerçekten bir bok zannetmiştim, üzdü resmen
    gokalpfirat
    Fragmanını izledikten sonra çok büyük beklentiler içine girmiştim ancak izlediğimde her şeyin fragmanda gösterilenden ibaret olduğunu fark ettim.
     marty-mcflyyyy
     brad pitt'in killing me softly diye bir filmi var, aman diyeyim ben sizin yerinize izledim siz izlemeyin. reis bu filmde oynamayı nasıl kabul etti acaba, yönetmeni kıramayacağı bi kankası falan mıydı diye diye izledim filmi aq
      odenlihazal
      X-Men'in son filmi... Adını bile hatırlamak istemiyorum aman allahım o ne boş filmdi öyle
       old-but-ozge
       LORT serisi.... jsjsjsj durun linç etmeyin extended versiyonlarıyla izleyince 13 saat mi ne yapıyor onun için dedim... vurmayınnnn asjshjsj
        imawersa
        Prometheus (umarım böyle yazılıyordur.) Iki serilik bir film, ilk filmde bir bok anlamıyorsunuz aklınızda bir sürü soru işareti kalıyor çünkü yapımcılar ikinci film için zemin hazırlamak istiyor. Neyse, ikinci filmi büyük ümitlerle izliyorsunuz, çünkü sorularınıza cevap bulabileceğinizi sanıyorsunuz ama hiç-bir şey sandığınız gibi olmuyor. Ikinci film o kadar sıkıcı ki. Çok sıkıcı ve aklınızdaki sorular yanıtlanmıyor aksine daha fazla soru işareti oluşturuluyor. Yani benim beklentilerimi karşılamadı. Bence tam bir zaman kaybı.
         angry.lydia
         Bulut atlası filmi bence çok sıkıcıydı 3 saatimi boşuna harcadım birde başrol Tom Hanks diye izlemiştim 👎🏻
          ketcaplicipsy
          eternal spotless of the sunshine mind. İsminde dahi hayır olmayan film. “Unutmak en iyi intikamdır” diyor, şöyle de gerçeklik payı olan bir durum var; si.sen unutamazsın.
           ozymandiase
           The Platform isimli bundan bir ay öncesinde inanılmaz popüler olan, bloglarda üstüne uzun uzun yazılar yazılan film. Netflix'te yayınlanan İspanyol yapımı film, korkunç tecrit koşulları altında hayatta kalabilmek için verilen mücadeleyi anlatıyor. Distopya üzerine kurulmuş bir düşünce yapısı var. Ancak filmi bitirdiğinizde "ben bunu neden izledim" kafasına girebilmeniz oldukça mümkün. Üzerine düşünülmesi gereken, alt metninde farklı noktalar yakalanabilen filmleri sevsem de bu film olayı çok abartmış. Bloglarda okuduğum kadarıyla çok derin bir alt metni var ancak filmin genel işleyişinde bu noktaları yakalayamadıktan sonra ne işe yarar ? Ben sevmedim.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.